18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe sprawy

Książę William jest... AGRESYWNY?! Niewygodne fakty

31.03.2021  17:33
Książę William i agresja?
Książę William i agresja? Fot: Cubankite/Shutterstock

Książę William, który od lat uchodzi za idealny wzór do naśladowania, może mieć problemy z agresją?! Niespodziewane fakty na temat monarchy ujrzały światło dzienne. To wstrząśnie jego poddanymi?

Rodzina królewska z Wielkiej Brytanii przeżywa ostatnio wyjątkowo trudne chwile. Najpierw żelazny książę Filip ciężka zachorował kilka tygodni temu, potem książę Harry wraz z żoną udzielił kontrowersyjnego wywiadu o odejściu z szeregów rodzinnych, a tym samym królowa Elżbieta II przechodzić zaczęła teraz nadzwyczaj trudne chwile.

Przede wszystkim, jednak kiedy książę Filip trafił do szpitala z powodu infekcji, która znacznie go osłabiła - wszyscy w kraju wstrzymali oddech. Do tej pory 99-latek cieszył się znakomitym zdrowiem. Na szczęście ostatecznie udało mu się wyjść ze szpitala i wrócić w progi rodzinnego domostwa.

Teraz nad rodziną królewską znowu gromadzą się czarne chmury. Wszystko wskazuje na to, że uważany za idealnego księcia, wspaniałego przyszłego króla, oddanego męża i ojca - książę William bywa bardzo... agresywny. 

Książę William jest agresywny?

W książce pt. "Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów" autor Robert Lacey ujawnia, jak William zachowywał się w stosunku do swojego ojca - księcia Karola. Zobaczyć jego prawdziwą naturę miała druga żona Karola, Camilla. Była szczerze zaskoczona tym, jak ten uchodzący za idealnego członka rodziny królewskiej mężczyzna potrafi być agresywny. Okazuje się, że w księciu Williamie drzemie wiele żalu do własnego ojca, który wychowywał chłopców samotnie po śmierci uwielbianej przez lud księżnej Diany.

"Po ślubie z Karolem w 2005 roku Camilla mówiła swoim krewnym i przyjaciołom, jakim zaskoczeniem było dla niej odkrycie tego nieznanego oblicza "księcia czarusia" - "ten chłopak ma temperament!". Żona Karola była przerażona, gdy William czasami tracił nad sobą panowanie i wściekle atakował ojca w jej obecności. Z opowiadań Camilli wynika, że były to małe trzęsienia ziemi, przy czym wrzeszczał i złościł się głównie William, a Karol potulnie go wysłuchiwał" - donosi autor publikacji.

Książę William nigdy nie dał po sobie poznać, że może mieć problemy z agresją. Myślicie, że mury pałacu Buckingham ukrywają brutalną dla wszystkich prawdę o zachowaniach następcy tronu brytyjskiego?

Czytaj także