18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne zmiany

Książę William zostanie KRÓLEM. Niedługo włoży koronę?

12.04.2021  11:34
Książę William wkrótce królem?
Książę William wkrótce królem? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Książę William jest całkiem wysoko w kolejce do tronu. Ostatnia tragedia, która spadła na rodzinę królewską - może przyspieszyć jego koronację. Czyżby już niedługo syn księżnej Diany miał zostać władcą Wielkiej Brytanii?

Książę William już niedługo zostanie królem?! Ostatnia tragedia, która spadła na rodzinę królewską, doprowadziła królową Elżbietę II do krytycznego stanu, a następca tronu, ojciec Williama - książę Karol, również nie jest już młodzieniaszkiem. Czyżby szykowały się przesunięcia w kolejce po władzę?

Dramat zaczął się, kiedy książę Filip ciężka zachorował kilka tygodni temu i trafił na bardzo długi czas do szpitala. Królowa Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. Kiedy książę Filip trafił do szpitala z powodu infekcji, która znacznie go osłabiła - wszyscy w kraju wstrzymali oddech. Niestety, teraz spełniły się najgorsze wizje Brytyjczyków. Na chwilę przed swoim setnymi urodzinami - żelazny książę zmarł. 

Książę William wkrótce zostanie królem?!

Załamani Brytyjczycy podświadomie przygotowywali się już wcześniej na ostatnie pożegnanie monarchy. Teraz niestety, ich czarne wizje znalazły odbicie w rzeczywistości. W oczekiwaniu na pogrzeb księcia Filipa - wszyscy spekulują na temat przyszłości monarchii.

O tym, że najdłużej czekający na tron książę w historii - Karol - może się go nigdy nie doczekać - mówiono od dawna. Teraz wszystko wskazuje na to, że po śmierci królowej Elżbiety II to właśnie jej wnuk, książę William zasiądzie na tronie. Mężczyzna, mimo niewygodnych faktów na swój temat, od lat przygotowuje się do tej roli. To z resztą podobno bezpośrednia decyzja jego babci w koronie.

Królowa uznała, że lepiej, aby William i Kate objęli tron. Mówiąc szczerze, wątpiła, aby książę Karol posiadał właściwe cechy osobowości, aby przejąć koronę. Dla królowej ważne jest, aby jej następca był popularny

- wyznał jakiś czas temu tabloidowi "In Touch" jeden z informatorów.

Jesteśmy u progu wielkich przemian i zmian w rodzinie królewskiej? Chyba nic już nas nie zaskoczy.

Czytaj także