18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pobije kolejny rekord?

Legendarny snajper dołączył do wojny. Będzie miał Rosjan na oku

09.03.2022  16:13
Snajper Wali będzie walczył w Ukranie. Straty Rosjan brutalnie wzrosną?
Snajper Wali będzie walczył w Ukranie. Straty Rosjan brutalnie wzrosną? Fot: Adam Wysocki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Straty Rosjan w Ukrainie rosną każdego dnia, a lada dzień bandyci Putina mogą zacząć dosłownie padać jak muchy. Potwierdzono, że na terenie Ukrainy pojawił się legendarny snajper. Wali walczył już z Państwem Islamskim i oddał wówczas rekordowy strzał, a teraz zamierza wysłać do piekła putinowskie potwory.

Wali to jeden z najlepszych snajperów w historii. Kanadyjczyk jest weteranem wojen w Iraku i Afganistanie. To do niego należy udany rekordowy strzał z odległości 3540 metrów. Pomagał też siłom kurdyjskim w walce z dżihadystyczną organizacją Państwo Islamskie. Teraz zamierza pomagać Ukraińcom i dołączył do Legionu Międzynarodowego Ukrainy. Informację potwierdził m.in. kanadyjski nadawca CBC. Rosyjskich żołnierzy sparaliżuje strach?

Najlepszy snajper w Ukrainie. Rosjanie nie mają szans

Jak podaje Radio ZET, ukraiński Legion, działający w ramach obrony terytorialnej, liczy już 20 tysięcy ochotników pochodzących z ponad 50 krajów. Wali wyjaśnił, że dołączył do Ukraińców, bo „wolą być Europejczykami, niż Rosjanami i są przez to bombardowani”. Zdecydował, że wykorzysta swoje doświadczenie i umiejętności w walce z Rosjanami.

Wraz z trzema innymi byłymi kanadyjskich żołnierzami, którzy przyjechali razem z nim, został ciepło powitany przez Ukraińców – informuje Radio ZET.

Legendarny snajper w Ukrainie. Wali chce strzelać do Rosjan [WIDEO]

Czytaj także