18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szaleństwo

Ludzie zdziczeli na Black Friday! Biją się o towar, są ofiary [WIDEO]

29.11.2019  16:22
Ludzie zdziczeli na Black Friday! Biją się o towar, są ofiary [WIDEO]
Ludzie zdziczeli na Black Friday! Biją się o towar, są ofiary [WIDEO] Fot: Facebook/Printscreen

Prawdziwe zakupowe szaleństwo trwa. Z okazji Black Friday ludzie potracili rozumy i włączył im się instynkt walki. To co dzieje się w sklepach, to prawdziwy sajgon.

Black Friday trwa, a w sklepach rozgrywają się dantejskie sceny. W tych polskich już przed otwarciem sklepów, ludzie tłumnie zbierają się przed wejściem, by przeciskać się pod podnoszoną kratą i jak najszybciej dorwać tańszą o 20 złotych bluzkę. Chwilę później ubrania fruwają w powietrzu, spanikowani sprzedawcy ocierają pot z czoła, a klienci oszalali przez promocje, rzucają się na towar, jakby był ze złota.

U nas dzień ten w sklepach wygląda przerażająco, w USA jest jednak dużo, dużo gorzej. Tam ludziom puszczają ostatnie hamulce. Dosłownie biją się o przeceniony towar, dochodzi do okaleczeń a nawet śmierci!

Ofiary pazerności

Według wyliczeń "Black Friday Death Count", do tej pory w wyniku niekontrolowanych zakupów i szaleństwa w Black Friday, zmarło na świecie 12 osób. 117 klientów zostało rannych, chcąc skorzystać z promocji.

Skąd tak drastyczne dane? Wystarczy zobaczyć, jak Black Friday wygląda w amerykańskich sklepach naprawdę. I jak zachowują się oszalali, zdziczeli wręcz ludzie, gdy telewizor zostaje przeceniony o 50 procent...

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej