18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rzeź jak w Mortal Kombat

Walka MMA i zmasakrowana kobieta. Kontuzja jak z horroru

Wojciech Kozicki
26.11.2019  19:26
Walka MMA kobiet - makabryczna kontuzja w oktagonie
Walka MMA kobiet - makabryczna kontuzja w oktagonie Fot: Twitter

Ta walka MMA kobiet skończyła się wyjątkowo brutalnie – gwiazda UFC złamała rękę rywalce podczas gali w Meksyku, a makabryczne nagranie wideo trafiło do internetu. Tymczasem poszkodowana złożyła już zaskakująca deklarację odnośnie swojej kariery.

Gala MMA Invicta FC w Monterrey w Meksyku i brutalna walka kobiet. 33-letnia Pearl Gonzalez z USA (znana jako The Chi-Town Princess) po raz kolejny stanęła w oktagonie i wygrała, a jej ofiarą padła Lillian Borja. Amerykańska była gwiazda UFC tak zmasakrowała rywalkę, że nie mogła na nią patrzeć.

Kontuzja na MMA kobiet

Gonzalez na koniec walki padła na kolana i zakryła twarz rękami. Okazało się, że Borja doznała złamania ręki z przemieszczeniem.

Borja nie ma pretensji do rywalki. Twierdzi, że dostała regulaminowe ciosy, a zabójcza dźwignia była zgodna z zasadami. Jej zdaniem „to musiało się tak skończyć”, ale zapowiedziała, że po powrocie do zdrowia, wróci do treningów. Ma to nastąpić… za 3 tygodnie!

Walka MMA kobiet - straszna kontuzja - WIDEO: