18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rzeź jak w Mortal Kombat

Walka MMA i zmasakrowana kobieta. Kontuzja jak z horroru

Wojciech Kozicki
26.11.2019  19:26
Walka MMA kobiet - makabryczna kontuzja w oktagonie
Walka MMA kobiet - makabryczna kontuzja w oktagonie Fot: Twitter

Ta walka MMA kobiet skończyła się wyjątkowo brutalnie – gwiazda UFC złamała rękę rywalce podczas gali w Meksyku, a makabryczne nagranie wideo trafiło do internetu. Tymczasem poszkodowana złożyła już zaskakująca deklarację odnośnie swojej kariery.

Gala MMA Invicta FC w Monterrey w Meksyku i brutalna walka kobiet. 33-letnia Pearl Gonzalez z USA (znana jako The Chi-Town Princess) po raz kolejny stanęła w oktagonie i wygrała, a jej ofiarą padła Lillian Borja. Amerykańska była gwiazda UFC tak zmasakrowała rywalkę, że nie mogła na nią patrzeć.

Zobacz także

Kontuzja na MMA kobiet

Gonzalez na koniec walki padła na kolana i zakryła twarz rękami. Okazało się, że Borja doznała złamania ręki z przemieszczeniem.

Borja nie ma pretensji do rywalki. Twierdzi, że dostała regulaminowe ciosy, a zabójcza dźwignia była zgodna z zasadami. Jej zdaniem „to musiało się tak skończyć”, ale zapowiedziała, że po powrocie do zdrowia, wróci do treningów. Ma to nastąpić… za 3 tygodnie!

Walka MMA kobiet - straszna kontuzja - WIDEO:

logo Tu się dzieje