18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fenomen w skali swiatowej

Ma 33 lata i jest... babcią. Ludzie nie mogą w to uwierzyć

20.01.2020  14:38
Ma 33 lata i jest... babcią. Ludzie nie mogą w to uwierzyć
Ma 33 lata i jest... babcią. Ludzie nie mogą w to uwierzyć Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

33-latka została babcią! To nie żart, choć brzmi jak całkiem niezły kawał. W wieku, w którym wiele kobiet rodzi pierwsze dziecko, ona cieszy się już wnukami.

Babcia to często jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Niestety, wielu z nas nie może długo cieszyć się jej obecnością, głównie z uwagi na zaawansowany wiek tej wyjątkowej kobiety.

Wnuki pochodzącej z Irlandii, 33-letniej Phillipy Nairn nie będą musiały się tym przejmować. Kobieta została babcią w wieku, w którym wiele kobiet na świecie zachodzi w pierwszą ciążę. Jak do tego doszło?

Ma 33 lata i jest babcią 

Philipa bardzo wcześnie została mamą. W wieku 16 lat urodziła swoją córkę, Stephanie. Historia lubi się powtarzać i owa córka... również bardzo wcześnie zaszła w ciążę. 

To właśnie te dwa przypadki doprowadziły Phillipę do tego, że jako 33-latka może już pochwalić się wnukami. Dodatkowo, ona i jej córka wyglądają niemalże jak siostry, którymi przecież spokojnie mogłyby być.

Wszyscy myślą, że jest moją siostrą i że moje dzieci są jej dziećmi. Mam sześcioletniego chłopca o imieniu Caiden i trzyletnią dziewczynkę o imieniu Layla. Wydaje się, że nigdy nie rozumieją, że jesteśmy matką, córką i wnukami

- opowiada Stephanie.

Obie kobiety doceniają uroki wczesnego macierzyństwa. 33-letnia babcia to z pewnością nieoceniona pomoc dla córki!

Przeczytaj więcej
Komentarze