18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Makabra i horror. Opiekunka chciała UGOTOWAĆ 2-latka

07.01.2020  15:02
Makabra i horror. Opiekunka chciała UGOTOWAĆ 2-latka
Makabra i horror. Opiekunka chciała UGOTOWAĆ 2-latka Fot: EAST NEWS

Opiekuna z Long Island miała zająć się powierzonym jej dzieckiem, a zamiast tego o mały włos go nie ugotowała. Dziecko zostało cudem odratowane przez osoby trzecie. 

Opiekunka z Long Island dopuściła się makabrycznego czynu. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy policji, 19-letnia kobieta pracująca w przedszkolu, o mały włos nie ugotowała 2-letniego dziecka. Czujność jej koleżanek z pracy uratowała chłopcu życie.

Opiekunka z Long Island prawie zabiła dziecko

Dramat rozegrał się w przedszkolu w Hempstead. Opiekunka włożyła dziecko do wanny z wrzątkiem. W ten sposób chciała zgotować mu wieczorną kąpiel z piekła rodem. Dziecko płakało i wierzgało, ale 19-latka miała to za nic.

Kobieta opuściła pomieszczenie, zostawiając chłopca w ukropie. Jego krzyk zaniepokoił inne opiekunki, które wydobył maleństwo z miejsca tortur i wezwały pogotowie. Chłopiec miał ciało pokryte bąblami - oparzenia pokryły 20 proc. skóry.

Dziecko zostało przewiezione do specjalistycznego szpitala, a opiekunka grozy trafiła do aresztu. Nie wiadomo, dlaczego usiłowała ugotować dziecko we wrzątku. Jej motywacja pozostaje dla wymiaru sprawiedliwości tajemnicą.

Przeczytaj więcej
Komentarze