18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

hobby z horroru

Makabra w domu lekarza. Kolekcjonował ludzkie płody

13.02.2020  12:12
Makabra w domu lekarza. Kolekcjonował ludzkie płody
Makabra w domu lekarza. Kolekcjonował ludzkie płody Fot: Shutterstock

Koszmar w Indianie. Znany lekarz, specjalizujący się w zabiegach aborcji, znalazł sobie makabryczne hobby. Składował w garażu ludzkie płody.

W środę 12 lutego w Indianie odbył się masowy pogrzeb. W jednym grobie pochowano 2400 płodów. Wszystkie zostały znalezione w domu lekarza.

Doktor Ulrich Klopfer do 2015 roku prowadził w South Bend w Indianie trzy kliniki aborcyjne. Gdy stracił licencję, prawdopodobnie dalej praktykował. Płody z aborcji składował w swoim garażu.

Koszmarne odkrycie

3 września 2019 roku lekarz zmarł. Wtedy w jego domu dokonano makabrycznego odkrycia. Rodzina znalazła w garażu setki płodów. Kilkanaście znajdowało się w bagażniku auta Klopfera. Wszystkie umieszczone zostały przez lekarza w plastikowych torbach z chemikaliami.

W sprawie wszczęto śledztwo, jednak jego szczegóły nie zostały ujawnione opinii publicznej. Nie wiadomo więc, czy płody pochodziły z klinik Klopfera, czy z nielegalnych aborcji dokonanych już po ich zamknięciu.

Przeczytaj więcej
Komentarze