18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojciec nożownik

Makabra we Włoszech. POLAK ZAMORDOWAŁ 10-LETNIEGO SYNKA

Emilia Waszczuk
17.11.2021  15:54
Dramat we Włozech. Polak zamordował 10-latka
Dramat we Włozech. Polak zamordował 10-latka Fot: christinarosepix/Shutterstock

Wstrząsająca zbrodnia we Włoszech. Tamtejsze media szeroko rozpisują się o tragedii, jaka dotknęła polsko-albańską rodzinę. Nie żyje 10-letni chłopiec. Jego ojciec - Polak - zamordował go z zimna krwią.

Do dramatu doszło we wtorek w miejscowości Vetralla nieopodal Rzymu. 10-letni chłopiec przebywał sam w domu, gdy do drzwi zapukał jego 44-letni ojciec. Mężczyzna polskiego pochodzenia kilka tygodni wcześniej otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do żony i dziecka. Wcześniej w rodzinie dochodziło do przemocy, mężczyzna nadużywał alkoholu. Później służby wielokrotnie sprawdzały sytuację w objętym przemocą domu, tym razem nie dotarły na czas.

Polak zamordował synka. Podciął mu gardło

Jak podają włoskie media, 10-latek najprawdopodobniej sam otworzył drzwi ojcu. Niewiele później w domu doszło do masakry. Mężczyzna miał zamordować własnego synka, podcinając mu gardło. Prawdopodobnie próbował później popełnić samobójstwo.

Ciało chłopca znalazła jego matka, z pochodzenia Albanka. Kobieta po powrocie do domu odkryła na podłodze zwłoki syna, obok leżał nieprzytomny mąż. Zawiadomiła służby, które na miejscu zabezpieczyły narzędzie zbrodni - nóż.

Polak odpowie za morderstwo

44-letni Polak został przewieziony do szpitala, jego stan jest ciężki. Lekarze sprawdzają, czy nie pozostaje pod wpływem substancji odurzających. Jeśli odzyska przytomność, zostanie przesłuchany pod zarzutem zamordowania syna.

W szpitalu przebywa także żona mężczyzna i matka zabitego chłopca. Kobieta jest w szoku.