18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

potworne

Makabryczna śmierć 11-latka! Niedźwiedzie rozszarpały go żywcem

10.08.2020  16:12
Niedźwiedzie rozszarpały dziecko
Niedźwiedzie rozszarpały dziecko Fot: Dennis W Donohue/Shutterstock

Ogromna tragedia w Rosji. W Soczi doszło do makabrycznej śmierci 11-letniego chłopca. Dziecko zostało rozszarpane przez niedźwiedzie.

Potworna śmierć 11-letniego Nikity. Chłopczyk wyjechał na wakacje do ośrodka wypoczynkowego w Soczi, gdzie jedną z atrakcji dla odwiedzających było mini zoo. Ludzie powinni być tam całkowicie bezpieczni, skończyło się jednak tragedią.

Nikita i jego dwie koleżanki wybrali się do zoo bez opieki osób dorosłych. Wszystkie zwierzęta były podobno dobrze zabezpieczone i umieszczone w odpowiednich klatkach. Mimo to dwóm niedźwiedziom udało się dosięgnąć dziecka.

Rozszarpały go

Jak podaje se.pl, Nikita podszedł do klatki z niedźwiedziami, a koleżanki miały zrobić mu zdjęcie. Nie wiadomo dokładnie, jak doszło do tragedii. Z relacji świadków wynika, że chłopiec znalazł się zbyt blisko zwierząt, a te czując się zagrożone, zareagowały agresją. Wciągnęły 11-latka do klatki i rozszarpały go na oczach pozostałych dzieci.

Oba niedźwiedzie zostały od razu zastrzelone przez pracowników zoo. Sprawą zajęli się śledczy. Za śmierć chłopca odpowiedzą właściciele kurortu, którym zarzuca się nieodpowiednie zabezpieczenie zwierząt i zaniedbanie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej