18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość aż po grób

Makabryczny ślub. Mężczyzna pojął za żonę martwą pannę młodą

23.10.2019  16:07
Makabryczny ślub. Mężczyzna pojął za żonę martwą pannę młodą
Makabryczny ślub. Mężczyzna pojął za żonę martwą pannę młodą Fot: EAST NEWS

Ślub powinien być najważniejszym i najszczęśliwszym momentem w życiu każdego człowieka. Jednak radość tego mężczyzny pokrzyżowała najbardziej bezlitosna sędzina - śmierć. 

Ślub to zwykle powód do płaczu z radości. Na tej jednak uroczystości, nikt nie płakał z pełnego szczęścia wzruszenia. Wszystkich za gardło ściskał szczery i niewymowny żal.

W tej uroczystości było coś bardzo makabrycznego. Mężczyzna pojął bowiem za żonę kobietę martwą.

Wziął ślub z martwą narzeczoną

35-letni mężczyzna był przy swojej ukochanej zawsze, a przede wszystkim wtedy, kiedy przez 5 lat walczyła z nowotworem piesi. Zamierzali się pobrać, jak tylko kobieta wygra z chorobą. Niestety, życie napisało inny scenariusz.

Yang Liu zmarła, ale to nie zmieniło uczuć narzeczonego w stosunku do niej. Postanowił spełnić marzenie najdroższej, chociaż jej już nie było na świecie. 

Podczas ceremonii, ciało kobiety otoczone było przez 169 bukietów różowych róż, a poruszony 35-latek składał jej przysięgę małżeńską. Uroczystość była zorganizowana jak zwykłe wesele - z rozmachem. Uczestniczyli w niej znajomi i rodzina pary.

Moja żona nie pozwalała nikomu płakać po swojej śmierci. Powstrzymywałem wtedy łzy, ale kiedy jej ciało wysłano do kremacji, nie mogłem już dłużej z nimi walczyć

– powiedział 35-latek.

Wcześniej mąż czuwał przy jej ciele przez 7 dni. To zwyczaj pochodzący z rodzinnych stron małżonków. W taki sposób w Chinach oddaje się hołd tym, którzy odeszli. 

Żono, proszę, nie martw się! Resztę życia będę żyć w bólu, ale się nie poddam

– mówił do niej podczas ślubu 35-letni Xu Shinan.

Internauci są poruszeni i uważają to za oznakę prawdziwej miłości. Wam też takie postępowanie wydaje się być słuszne?

logo Tu się dzieje