18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dokopali im...

Mały książę zalewa się łzami. Znów rozpacz w rodzinie królewskiej

12.07.2021  14:05
Książę George przeżył mecz
Książę George przeżył mecz Fot: FRANK AUGSTEIN/AFP/East News

Mały książę George, zwany w Polsce Jerzym, udał się razem z rodzicami na Euro 2020 obserwować, wydawać by się mogło - pewne zwycięstwo swoich rodaków. Dziś mamy już świadomość, że mistrzami Europy są Włosi. 

Zapewne książę William i księżna Kate, którzy byli obecni na wczorajszym meczu Anglia-Włochy, nie spodziewali się porażki. Inaczej nie wzięliby małego dziecka na takie uroczystości, po których chłopczyk zalewał się łzami.

Anglicy walczyli z Włochami dzielnie i do końca. Ostatecznie mecz skończył się dwiema dogrywkami i rzutami karnymi. Szanse na mistrzostwo Europy były bardzo wyrównane, a Anglików do boju zagrzewał cały stadion - w końcu grali "u siebie".

Euro2020: Książę George w rozpaczy

Fortuna jednak opowiedziała się za Włochami i to ostatecznie oni zabrali ze sobą puchar do domu. Czujni fotoreporterzy zaobserwowali, że siedzący na trybunach książę George miał nietęgą minę. Czy to kolejna rozpacz ogarnie rodzinę królewską? Tym razem sportowa?

Przypominamy, że w ostatnim czasie na monarchię brytyjską spadła wielka tragedia. Chociaż obecna nestorka rodu królowa Elżbieta II panuje bajecznie długo i wciąż cieszy się rewelacyjnym zdrowiem. Do tej pory jej mąż, "Żelazny książę" Filip również mógł pochwalić się dobrą formą. Niestety, w ostatnich dniach 99-latek trafił do szpitala, a potem zmarł. 

Książę George niedawno pożegnał więc ukochanego pradziadka, a teraz musi radzić sobie z porażką kraju. Myślicie, że syn przyszłego króla Williama dźwignie się z tych emocji i będzie świecił Anglii przykładem? 

Zachęcamy do udziału w naszej ankiecie: kogo Wy zagrzewaliście do boju w piłkarskich emocjach?

Czytaj także
Przeczytaj więcej