Straszne

Mama nagrywała malutkie córeczki. Sekundę później doszło do tragedii

05.12.2019  18:10
Mama nagrywała malutkie córeczki. Sekundę później doszło do tragedii
Mama nagrywała malutkie córeczki. Sekundę później doszło do tragedii Fot: EAST NEWS

Mama dumna ze swoich dzieciątek, nagrywała je telefonem, dla utrwalenia szczęśliwych chwil. Nagle doszło do niespodziewanej, strasznej tragedii.

Każda mama zna to uczucie, kiedy jej urocze dziecko lub dzieci wydają się tak słodkie, że aż chce to upamiętnić zdjęciem lub nagraniem. Nie inaczej było w przypadku pewnej mieszkanki Sabah.

Kobieta razem ze swoimi dwiema malutkimi córeczkami wybrała się na zakupy. Przechodziły właśnie przez wieżowiec Jalan Bundusan i mama nagrywała swoje urocze dziewczynki, kiedy wydarzył się dramat.

Mama straciła dziecko w ułamku sekundy

Cała trójka przechodziła przez most na 5. piętrze budynku, który łączył jego dwie części. Mama nie przewidziała, że ta konstrukcja może nie być ukończona. Podczas gdy ona nagrywała swoje małe córeczki, te wyprzedziły dorosłą i radośnie dreptały przed siebie.

Dzieci nie zauważyły szczeliny między elementami mostu i młodsza z nich spadła nagle spadła pięć pięter w dół. Wiedza o tym, że dwulatka zginęła jest jeszcze bardziej przerażająca, kiedy ogląda się jej ostatnie nagranie.

O tragedii doniosły jako pierwsze chińskie media. Ostatecznie doszło do zamknięcia owego mostu, ale to dziewczynce życia już nie wróci. Serdeczne kondolencje dla rodziny maleństwa.

Przeczytaj więcej
Komentarze