18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna strata

Nie żyje gwiazda lubianych seriali. Fani aktorki rozpaczają

09.08.2021  14:28
Nie żyje Markie Post
Nie żyje Markie Post Fot: Shutterstock

Markie Post zasłynęła głównie dzięki rolom w amerykańskich serialach. Znana i bardzo lubiana aktorka odeszła w wieku 70 lat po przegranej walce z rakiem. Jej fani nie mogą pogodzić się z taką stratą.

Markie Post zmarła w wieku 70 lat po długiej walce z rakiem. Aktorka znana była z takich serialowych hitów, jak:  "CHiPs", "Barnaby Jones", "Statek miłości", "The Incredible Hulk", "The Lazarus Syndrome", "Drużyna A", "Buck Rogers in the 25th Century", "Hart to Hart", "Zdrówko", czy "Wyspa fantazji".

Nie żyje Markie Post

Parała się nie tylko aktorstwem serialowym, ale również grała w spektaklach teatralnych i zajmowała się produkcją telewizyjną. Jej owocne życie przerwał brutalnie złośliwy nowotwór. Śmierć Post potwierdziła menadżerka aktorki Ellen Lubin Sanitsky w rozmowie z portalem Deadline.

Jej walka z chorobą zaczęła się ponad trzy lata temu i wszyscy mieli nadzieję, że Markie Post pokona swojego złośliwego przeciwnika. Artystka na świat przyszła 4 listopada 1950 roku w Palo Alto w stanie Kalifornia jako Marjorie Armstrong Post.

Debiut aktorski zaliczyła w komedii telewizyjnej NBC "Frankie and Annette: The Second Time Around" z 1978 roku z Frankiem Avalonem w jednej z głównych ról. Największą popularność przyniosła jej rola w serialu "Night Court". Post wcielała się regularnie w Christine Sullivan - obrońcę z urzędu. Aktorka zagrała w 159 odcinkach produkcji ukazujących się w latach 1985-92.

Serdecznie współczujemy przede wszystkim jej rodzinie w tym okresie żałoby.

Czytaj także
Przeczytaj więcej