18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna tragedia

Nie żyje uczestniczka MasterChefa. Jej mąż został znaleziony martwy

28.04.2020  09:22
Nie żyje uczestniczka MasterChefa. Jej mąż został znaleziony martwy
Nie żyje uczestniczka MasterChefa. Jej mąż został znaleziony martwy Fot: Shutterstock/Gita Kulinitch Studio

MasterChef był dla niej biletem do sławy. Najprawdopodobniej w najgorszych snach nie przypuszczałaby, jak smutno skończy się jej historia. Nie żyje uczestniczka hitowego programu, a jej mąż również został znaleziony martwy.

MasterChef był jej marzeniem, ale nigdy nie pomyślałaby, że tuż po wzięciu udziału w programie jej wielki sen zakończy się tak koszmarnie. Uczestniczka hitu została znaleziona martwa w swoim apartamencie.

MasterChef: Nie żyje uczestniczka programu

Niespełna pół godziny później z okolicznej rzeki wyłowiono również martwe ciało jej męża. Finalistka jednej z edycji programu MasterChef Indie, Garima Kothari, i jej mąż Manmohan Mall nie żyją, ale oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze podana. 

Do tajemniczego zdarzenia doszło w New Jersey. Prokuratura spekuluje, że w obu przypadkach miało miejsce samobójstwo. Kobieta umarła na skutek poważnych urazów górnej części ciała. Zwłoki jej męża odnaleziono natomiast w rzece Hudson. 

Garima Kothari i Manmohan Mall po zakończeniu edycji MasterChef wyjechali z Indii i założyli własną restaurację w Stanach Zjednoczonych. Niedawno została ona jednak zamknięta z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. 

Mimo ciężkiej sytuacji, Garima do końca dostarczała posiłki dla służby medycznej walczącej z pandemią. Nie wiadomo, dlaczego to wszystko potoczyło się tak tragicznie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze