18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kara adekwatna do winy?

Matka upuściła 3-latkę z szóstego piętra! BO KRZYCZAŁA

10.06.2021  13:26
Matka upuściła córeczkę z szóstego piętra. Makabryczna śmierć dziewczynki
Matka upuściła córeczkę z szóstego piętra. Makabryczna śmierć dziewczynki Fot: Sinn P. Photography/Shutterstock

3-letnia dziewczynka zginęła w dramatycznych okolicznościach. Bezwzględna matka upuściła córeczkę z balkonu na szóstym piętrze.

23-letnia kobieta spisała wyrok na córkę i na siebie samą. Kobieta może trafić do więzienia i spędzić w nim większość życia. Wszystko przez przerażający pomysł na karę dla 3-letniej latorośli.

Mała Anastazja miała być niegrzeczna i krzyczeć. Jej matka wpadła w złość i postanowiła nastraszyć dziewczynkę. Złapała ją za rączki i wyniosła na balkon...

3-latka spadła z szóstego piętra

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Rosji. Na temat tego, jak dokładnie doszło do śmierci, krążą różne wersje. Część mediów podaje, że matka Anastazji trzymała ją za balustradą za rączki, a malutka błagała ją o litość i krzyczała, że się boi. W pewnym momencie doszło do tragedii - małe rączki dziewczynki wysunęły się z dłoni matki. Istnieje też wersja, wedle której matka tylko wychyliła Anastazję za barierkę i trzymała za koszulkę. Ubranie miało się rozedrzeć, wtedy doszło do upadku.

Rosyjski portal Life.ru opublikował nawet nagranie, na którym widać 23-latkę z ciałkiem córeczki. Kobieta miała zjechać windą na parter, zabrać zwłoki z chodnika i próbować ocucić dziecko. To już jednak nie żyło.

Zobaczyłem małą zakrwawioną dziewczynkę leżącą na asfalcie. Pobiegłem wezwać pogotowie. Byłem w szoku

- donosi jeden ze świadków.

Do dramatu doszło po powrocie 23-letniej matki z nocnego klubu. Kobieta była pijana. Teraz grozi jej do 21 lat więzienia, została aresztowana.

Czytaj także
Przeczytaj więcej