18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niewyobrażalna zbrodnia

Matka zadźgała troje swoich dzieci??? PRZERAŻAJĄCE ODKRYCIE

11.04.2021  18:41
Matlka zadźgała swoje malutkie dzieci
Matlka zadźgała swoje malutkie dzieci Fot: artstore/Shutterstock

W sobotę rano babcia weszła do pokoju i zamarła w przerażeniu. Kobieta odkryła ciała trojga wnuków. Policja ruszyła w pościg za matką maluchów.

Do przerażających wydarzeń doszło w Los Angeles w ostatnią sobotę. Rano babcia trojga maluchów (wszystkie poniżej 5 lat) doznała prawdziwego szoku. Kobieta znalazła martwe ciałka wnucząt. Zwłoki znajdowały się w ich mieszkaniu.

Wedle wstępnego raportu, dzieci zostały zadźgane na śmierć, jednak policja nie zdradza szczegółów śledztwa i nie chce przekazać informacji o przyczynach śmierci dzieci. Wiadomo jednak, że funkcjonariusze o popełnienie zbrodni oskarżają matkę. Od razu zaczęli ją ścigać.

Matka zadźgała troje dzieci?

30-letnia Liliana Carillo wsiadła w samochód i odjechała na północ. W rejonie Bakersfield wdała się w bójkę z innym kierowcą, po czym ukradła auto, a własny pojazd porzuciła. Niewiele później, w hrabstwie Tulare, została zatrzymana przez policję.

W tym momencie Carrillo jest podejrzana o popełnienie zbrodni, ale to nie wyklucza udziału innych osób

- poinformował porucznik policji Los Angeles Raul Jovel.

Motywy zbrodni nie są jak na razie znane.

Czytaj także
Przeczytaj więcej