18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok?

Meghan Markle na prezydenta?! Zaskakujące doniesienia z USA

16.03.2021  15:58
Meghan Markle prezydentem?
Meghan Markle prezydentem? Fot: SplashNews.com/East News

Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej będzie chciała kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych?! Takie zaskakujące doniesienia płyną z USA. Patrząc na przewrót, jakiego dokonała w Wielkiej Brytanii - możemy uwierzyć już we wszystko. 

Meghan Markle niedawno wraz z mężem, byłym już księciem Harrym, udzieliła szokującego wywiadu u Oprah Winfrey, w którym wyznała m.in. że w rodzinie królewskiej panowały rasistowskie tendencje. Ona i jej małżonek opuścili szeregi pałacu i od teraz wiodą własne życie w USA. Mimo tego, że w Wielkiej Brytanii bardzo źle się dzieje - nie zdecydowali się na odpuszczenie szokującego wywiadu. 

Tymczasem królowa Elżbieta II przechodzi bardzo trudne momenty. Jej ukochany mąż książę Filip ciężka zachorował kilka tygodni temu i na razie nic nie wskazuje na to, by miał szybko wyjść za szpitala. Kiedy książę Filip trafił w ręce medyków z powodu infekcji, która znacznie go osłabiła - wszyscy w kraju wstrzymali oddech. Do tej pory 99-latek cieszył się znakomitym zdrowiem.

Meghan Markle na prezydenta USA?

Dodatkowo wnuk królowej Elżbiety II, książę Harry z pewnością również swoim odejściem przysporzył babci zmartwień. Meghan Markle realizuje jednak swój plan, nie zważając na to, co dzieje się obecnie w rodzinie królewskiej. Doniesienia płynące z USA wydają się przez to całkiem prawdziwe. 

Meghan Markle według najnowszych pogłosek ma kandydować na prezydenta USA w 2024 roku. Gdyby udało jej się wybory wygrać, żona księcia Harry'ego byłaby pierwszą kobietą obejmującą urząd prezydenta w Stanach Zjednoczonych, w historii tego narodu. Jak donosi Daily Mail, Meghan Markle nawiązała już kontakty wśród starszych demokratów, by zbierać poparcie i środki na kampanię. Taką opinię wyraził jeden z członków administracji Tony'ego Blaira, który pozostaje w silnych kontaktach z Waszyngtonem. Podobnego zdania jest autorka najnowszej biografii Meghan i Harry'ego - Colin Campbell.

Kobieta stwierdziła na antenie australijskiej telewizji, że o politycznych planach Markle wiadomo od dawna. Co ciekawe, potwierdzeniem tych ambicji Meghan może być fakt, że nie chciała zrzec się amerykańskiego obywatelstwa, a tylko to uprawniałoby ją do kandydowania w wyborach prezydenckich.

To wszystko sprawia, że plan Meghan Markle nabiera znacznie poważniejszego znaczenia. Myślicie, że książę Harry z brytyjskiego, potencjalnego pretendenta do tronu zmieni się w pierwszego męża USA? Wygląda na to, że wszystko jest możliwe. Jeszcze niedawno opuszczenie rodziny królewskiej wydawałoby się nieprawdopodobne.