18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaginiony Mariusz się odnalazł

Polak zamordowany. Odcięli mu głowę

Wojciech Kozicki
11.02.2020  08:18
Polak zabity w Meksyku - odcięli mu głowę
Polak zabity w Meksyku - odcięli mu głowę Fot: YouTube

Koniec poszukiwań zaginionego Polaka w Meksyku. Lokalne media podają, że w meksykańskiej dzielnicy Lomas del Valle odnaleziono jego zwłoki. Mariusz miał odciętą głowę.

Polak pracujący w sklepie w Meksyku zaginął 4 lutego, gdy wyszedł z domu i nie wrócił. Krewni zawiadomili policję, ale mężczyzny nie udało się odnaleźć żywego. Niedaleko jego miejsca pracy, między granicami miasta Guadalajara i Zapopan, natrafiano na jego zwłoki z odciętą głową.

Morderstwo w Meksyku

Nie ma wątpliwości, to było kolejne brutalne morderstwo w Meksyku. Prasa donosi, że przy zmasakrowanym ciele leżała wiadomość z groźbami. Według "Guardia Nocturna", 38-letni Mariusz został zabity przez zorganizowaną grupę przestępczą. Policja już prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Zamordowany Polak mieszkał w Meksyku od kilku lat, założył tam rodzinę. I był znany lokalnej Polonii - Konsulat Honorowy RP w Guadalajarze polecał go jako tłumacza – informuje dziennikarz i korespondent Tomasz Surdel na Twitterze.

Meksyk - narkotyki, awokado i śmierć

Gazeta.pl przypomina, że Meksyk cierpi z powodu fali przemocy, która związana jest m.in. z przemytem, handlem narkotykami i handlem awokado. W 2018 roku w tym kraju zostało zamordowanych ok. 36 tysięcy osób.

Zaginiony Polak w Meksyku - Mariusz został zamordowany:

Przeczytaj więcej
Komentarze