18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Są ofiary śmiertelne

Katastrofa lotnicza, rozbił się samolot [WIDEO]

Wojciech Kozicki
22.02.2021  07:48
Katastrofa lotnicza w Meksyku. Rozbił się samolot wojskowy
Katastrofa lotnicza w Meksyku. Rozbił się samolot wojskowy Fot: EDUARDO MURILLO/AFP/East News

Katastrofa lotnicza w Meksyku. Potwierdzono, że rozbił się samolot wojskowy i są ofiary śmiertelne. Wciąż nie wiadomo jaka dokładnie była przyczyna katastrofy. Do internetu trafiło wstrząsające nagranie wideo z akcji ratunkowej w miejscu rozbicia się samolotu.

Katastrofa lotnicza w stanie Veracruz w Meksyku. Meksykańskie ministerstwo obrony narodowej potwierdziło, że rozbił się samolot wojskowy. W oficjalnym komunikacie powiadomiono, że śmierć poniosło 6 osób i są to wojskowi. Jak podaje Reuters, nie wiadomo jednak, czy na pokładzie samolotu nie znajdowała się większa liczba osób i będzie to wyjaśniane.

Katastrofa lotnicza w Meksyku. Rozbił się samolot

Do katastrofy lotniczej doszło w niedzielę o. godziny 10:00 czasu lokalnego. Samolot Leartjet 45 uderzył o ziemię po starcie z lotniska (o godzinie 9:45) w miejscowości Emiliano Zapata. Przyczyna katastrofy nie jest jeszcze znana, trwa śledztwo.

Do internetu trafiło szokująca nagranie wideo z miejsca katastrofy lotniczej. Widać na nim jak lokalni mieszkańcy próbowali dostać się do środka maszyny, wybijając okna, by ratować uwięzione w środku osoby.

logo Tu się dzieje