18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

omal go nie rozsadziło

Chciał być jurny jak buhaj. Zażył środek na potencję dla byków

14.01.2020  14:41
Chciał być jurny jak buhaj. Zażył środek na potencję dla byków
Chciał być jurny jak buhaj. Zażył środek na potencję dla byków Fot: Shutterstock

Chciał zaimponować, przeżył katusze. Mężczyzna zażył środek na potencję dla byków. Twardy trzy dni nie zgłaszał się do lekarza.

Życie pisze przedziwne historie. W historiach tych ich bohaterom przychodzą do głów rzeczy tak absurdalne, że przechodzą ludzkie pojęcie. A jednak się zdarzają...

Zdarzyła się taka historia w Meksyku. To tam do szpitala w Reynosa trafił mężczyzna, który od trzech dni nie był w stanie pozbyć się erekcji. Jego stan był tak ciężki, że lekarze musieli przeprowadzić operację - podaje Daily Mail.

Jak byk

Cóż takiego stało się panu z genitalnym problemem? Ból rozsadzał jego penisa od środka, ale mężczyzna był twardy. Przez trzy dni próbował sam wypić piwo, którego nawarzył.

Jurny Meksykanin miał problem ze swym przyrodzeniem. Czuł się chyba bardzo niepewnie, bo przed randką z 30-letnią wybranką, wspomógł się środkiem na erekcję. I to nie byle jakim. Pan nasłuchał się chyba legend o bykach, bo specjalnie pojechał do Veracruz, by zakupić środek na erekcję dla tych zwierząt właśnie. Tyle tylko, że sam go zażył...

Skutki okazały się oczywiście opłakane, a mężczyzna miast niezapomnianej nocy z kochanką, przeżył niezapomniane katusze. Teraz tak wstydzi się swego czynu, że zainteresowanym jego losem mediom zakazał zdradzania jego tożsamości.

Przeczytaj więcej
Komentarze