18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Donald przegra wszystko

Melania Trump szykuje się na rozwód?

Wojciech Kozicki
09.01.2021  12:10
Szykuje się wojna w USA? Melania Trump może złożyć papiery rozwodowe i Donald Trump przegra więcej niż wybory prezydenckie
Szykuje się wojna w USA? Melania Trump może złożyć papiery rozwodowe i Donald Trump przegra więcej niż wybory prezydenckie Fot: MANDEL NGAN/AFP/East News

Melania Trump chce być jak Agata Duda? Donald Trump przegrał wybory, Ameryka siedzi na beczce prochu, a pierwsza dama… nic nie mówi. Co się dzieje z Melanią Trump i gdzie zniknęła Pierwsza Dama? Być może żona Trumpa jest zajęta szykowaniem się na rozwód...

Melania Trump zapadła się pod ziemię! Donald Trump wciąż nie pogodził się z tym, że przegrał , a do tego na finał podjął szokującą decyzję. Tymczasem amerykańskie media zastanawiają się, gdzie podziała się Pierwsza Dama.

Melania Trump zniknęła. Co robi Pierwsza Dama w USA?

Podczas gdy Donald Trump mówi aż za dużo, słowiańska piękność milczy jak grób. Media zwracają uwagę, że  w ostatnich godzinach ani razu nie pojawiła się u boku prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zamieszki na Kapitolu w Waszyngtonie również nie zostały przez nią w żaden sposób skomentowane. Co więcej, nie wiadomo nawet gdzie przebywa żona Trumpa. Do tego jej rzeczniczka prasowa Stephanie Grisham złożyła rezygnację.

Melania nie odniosła się także do porażki męża w wyborach prezydenckich oraz nie skomentowała słów Trumpa o sfałszowaniu wyniku. Wybrała milczenie, choć wielu Amerykanów liczy na to, że jeszcze wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie – pisze Wirtualna Polska.

Rozwód Donalda Trumpa

Pojawiły się pogłoski, że Melania Trump (niegdyś Melanija Knavs) odcina się od męża i szykuje się na rozwód. Amerykańskie media od jakiegoś czasu donoszą, że gdy tylko obecny prezydent USA opuści Biały Dom, na jego stole pojawią się papiery rozwodowe, a małżeństwo z 15-letnim stażem zakończy się z hukiem. A może dostanie pieniądze za milczenie jak druga żona Trumpa Marla Maples?

Czy Melania Trump była więźniem w Białym Domu. Dziennikarka CNN Kate Bennett w książce “Free Melania” wspomniała, że przegrane wybory w USA dla Melanii mogą być kluczem do wolności.