18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Metro ujawniło szokujące nagranie. Nigdy tego nie rób bo zginiesz [WIDEO]

10.11.2019  18:52
Metro ujawniło szokujące nagranie. Nigdy tego nie rób bo zginiesz [WIDEO]
Metro ujawniło szokujące nagranie. Nigdy tego nie rób bo zginiesz [WIDEO] Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Metro w Madrycie opublikowało przerażające wideo, na którym widzimy, jak kobieta wpada prosto pod pociąg. Wszystko przez patrzenie w telefon komórkowy. 

Metro może być miejscem wyjątkowo niebezpiecznym, jeśli nie będziemy w nim wystarczająco uważać. Przekonała się o tym pewna kobieta z Madrytu. Obsługa tamtejszego metra opublikowała to nagranie ku przestrodze. 

Kobieta wpadła wprost pod metro

Na przerażającym wideo widzimy wyraźnie, jak pewna kobieta zrywa się z ławki i nieprzerwanie patrząc w telefon idzie w stronę nadjeżdżającego pociągu. Najwyraźniej sądziła, że pojazd jest już na miejscu. Niestety, zapędzona, zamiast do pociągu, trafiła prosto na tory.

Tragedia była o krok. Na szczęście osoby znajdujące się na peronie zaczęły energicznie machać i najwyraźniej jakimś cudem, maszynista zdążył wyhamować. Chociaż nagranie z metra urywa się w najbardziej dramatycznym momencie, służby zapewniły, że kobiecie nic poważnego się nie stało.

Po tym incydencie zostały siniaki, nieprzyjemne wspomnienia i nauka na całe życie. Blisko było do jego utraty. Pamiętajcie, że smartfon poczeka, pociąg niekoniecznie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze