18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

news z du**

GOŚĆ MIAŁ ODBYT PEŁEN ZŁOTA! Upchał tam ponad pół kilo

01.09.2022  11:44
Mężczyzna przemycał złoto w odbycie
Mężczyzna przemycał złoto w odbycie Fot: CHAjAMP/Shutterstock, Phawat/Shutterstock

Ponad pół kilograma złota znaleźli celnicy w odbycie przemytnika. Wpadł, bo nadmiar kontrabandy mu uwierał i nie mógł normalnie chodzić.

W różnych miejscach różne rzeczy ludzie przemycali, tu mamy jednak przypadek wyjątkowy. Pewien mężczyzna ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich postanowił zamienić *** w złoto, tak jakby dosłownie. Wypełnił więc swój odbyt cennym kruszcem.

Mężczyzna ten był w swym przedsięwzięciu dosyć ambitny - otwór między pośladkami wypełnił złotem o łącznej wadze 670 gramów. Zanim je tam upchał, cenny towar umieścił w czarnych kapsułkach. Gdyby nie to, mogłoby się skończyć dość nieprzyjemnie.

Mężczyzna przemycał złoto w odbycie

Objawy podobne do tych, jakie dają hemoroidy, u mężczyzny i tak zaobserwowali celnicy. Śmiałek ukrywający złoto w odbycie pojawił się na lotnisku w Lal Bahadur Shastri w Varanasi w Indiach. Uwagę służb zwrócił dziwacznym chodem, a szedł tak, jakby coś mu między nogami mocno uwierało.

Przemytnik został zatrzymany do kontroli i dokładnie przeszukany. Mówiąc "dokładnie", sugerujemy, że celnicy zajrzeli wszędzie, również do odbytu. W nim znaleźli ukryte ponad pół kilograma złota. Cenny, 22-karatowy kruszec przemycany w kapsułach wart był ponad 200 tysięcy złotych (ponad 34 miliony rupli).

Podejrzewa się, że mężczyzna nie przemycał złota dla siebie - ma pracować dla kartelu z New Delhi. Gdyby przemyt się udał, dostałby za niego pieniądze. Zamiast nich dostanie odsiadkę. Mało przyjemna perspektywa.