18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Zasnęła z telefonem pod poduszką. Rano rodzice znaleźli jej martwe ciało

11.01.2020  18:05
Zasnęła z telefonem pod poduszką. Rano rodzice znaleźli jej martwe ciało
Zasnęła z telefonem pod poduszką. Rano rodzice znaleźli jej martwe ciało Fot: EAST NEWS

Telefon to dla każdej nastolatki nieodłączny przedmiot, bez którego nie wyobraża sobie dnia. Niestety, w przypadku 14-letniej Alui nierozstawanie się ze smartfonem okazało się śmiertelnie niebezpieczne. Dosłownie. 

14-letnia Alua Asetkyzy Abzalbek chciała posłuchać muzyki do snu. Dziewczynka podłączyła telefon do ładowania, położyła go pod poduszką, zasnęła i... już nigdy się nie obudziła. W nocy sprzęt eksplodował, zabierając dziecku życie.

Telefon brutalnie zabił nastolatkę

14-latka doznała w wyniku wybuchu bardzo poważnych obrażeń głowy i pomimo udzielonej jej pomocy - nie miała szans na przeżycie tego tragicznego wypadku. Do eksplozji ładowanej baterii doszło w godzinach porannych, w wyniku przegrzania telefonu znajdującego się pod poduszką.

Alua najwyraźniej nie zdawała sobie sprawy, że telefon może zakończyć jej młode życie w tak okrutny sposób. Jak do tej pory nie ujawniono marki telefonu, który eksplodował tuż przy głowie dziecka.

W mediach społecznościowych przyjaciele Alui wyrażają nieutulony żal z powodu śmierci koleżanki. 

Niestety, śmierć nastolatki nie jest pierwszym tego typu przypadkiem. Telefony komórkowe coraz częściej zbierają krwawe żniwo złożone z życia osób nieświadomych zagrożenia, jakie dla nich stanowią.

Przeczytaj więcej
Komentarze