18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zrobił to na oczach żony

Przed weselem wydarzył się horror. Pan Młody wykorzystał pijaną druhnę

07.10.2019  20:42
Przed weselem wydarzył się horror. Pan Młody wykorzystał pijaną druhnę
Przed weselem wydarzył się horror. Pan Młody wykorzystał pijaną druhnę Fot: http://foto.fritz.st/EAST NEWS

Miał być ślub i piękne wesele, a wydarzył się najprawdziwszy horror. Przyszły Pan Młody wykorzystał seksualnie pijaną druhnę, a przyłapała go na tym... przyszła żona!

Nawet nie próbujemy sobie wyobrażać, co czuła przyszła żona tego mężczyzny, a już tym bardziej tego, jak można tak potraktować kobietę, jak on potraktował wspomnianą wyżej druhnę. 28-letni Daniel Carney zgwałcił ją na dwa dni przed swoim ślubem!

30 sierpnia przyszła para młoda zaprosiła na imprezę do hotelu The Shawnee Inn i rafting po rzece Delaware w hrabstwie Monroe swoich gości weselnych. Wszyscy bawili się świetnie, ale także pili alkohol. 29-letnia druhna pochodząca z Oregonu przesadziła z trunkami i znacznie się upiła.

Przed weselem wydarzył się horror

"Rycerski" przyszły Pan Młody zaoferował się, że odprowadzi dziewczynę. Gdyby ktokolwiek znał jego prawdziwe wobec niej zamiary - z pewnością by do tego nie dopuszczono. Żaden z gości jednak nie przypuszczał, że mężczyzna na dwa dni przed własnym ślubem będzie zdolny do takiego potwornego czynu.

Carney zaprowadził druhnę do męskiej szatni na terenie obiektu. Tam ją rozebrał i wykorzystał seksualnie. Podczas tego wszystkiego do szatni wkroczyła przyszła Panna Młoda i zaczęła bardzo głośno krzyczeć.

Daniel Carney przesłuchiwany przez policję twierdził, że to 29-latka zainicjowała całą tę erotyczną sytuację. Następnego dnia jednak zdecydował się na telefon do druhny, w którym ją bardzo przepraszał. Co jednak najciekawsze... jego ślub się odbył. 

W czasie uroczystości pisał jeszcze do wykorzystanej kobiety, by ta zażyła tabletkę po stosunku, chociaż na policji utrzymywał, że do niego nie doszło. Apelował również, by 29-latka pozwoliła jemu i jego żonie "być szczęśliwymi, jak tylko to możliwe". 

Carney został oskarżony m.in. o dewiacyjny stosunek seksualny z nieprzytomną osobą oraz napaść.

Czytaj także