18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tam epidemia się kończy

Mieszkaniec Wuhan ma radę dla reszty świata. Ważne słowa

17.03.2020  20:24
Mieszkaniec Wuhan ma radę dla reszty świata. Ważne słowa
Mieszkaniec Wuhan ma radę dla reszty świata. Ważne słowa Fot: Shutterstock

Wuhan było miejscem, w którym rozpoczęła się epidemia koronawirusa. Zjadliwy patogen przedostał się jednak do świata i kiedy tam sytuacja cichnie, tu się zaostrza.

Wuhan to ojczyzna epidemii koronawirusa. Mieszkający tam Chińczy są po kilku miesiącach walki ze straszliwą chorobą, która teraz sieje postrach w Polsce i na świecie. Teraz sytuacja w Azji już się normuje, dlatego mieszkający tam ludzie starają się wesprzeć resztę świata dobrym słowem.

Wuhan wspiera resztę świata

Między innymi pewien Amerykanin, który mieszka w Wuhan, twierdzi, że sytuacja w epicentrum pandemii koronawirusa "znacznie się poprawiła". Doug Perez podkreśla, że życie w Chinach wraca powoli do normy, mimo iż mieszkańców Wuhan wciąż formalnie obowiązuje kwarantanna. 

Przykładowo wczoraj mieliśmy tylko jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem w Wuhan. Sytuacja ostatnio znacznie się poprawia. I jesteśmy optymistyczni, że już prawie przez to przeszliśmy (...) Ostatnio możemy uzyskać dostęp nawet do usług typu fast food poprzez dostawę. Wszystko przychodzi w ciągu godziny. Tak naprawdę sytuacja bardzo się poprawiła, a życie zaczęło się ostatnio normalizować. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Ale wcześniej było znacznie gorzej.

- powiedział stacji Fox News Perez.

Myślę, że warto zachować pozytywne myślenie i skupić się na tym, by przez to przejść. Nie wychodź z domu, przestrzegaj kwarantanny

- radzi mężczyzna reszcie świata, która jest aktualnie ogarnięta paniką. 

Mamy nadzieję, że u nas sytuacja wkrótce również zacznie się znacząco poprawiać. Pociesza nas fakt, że pacjent zero już wyzdrowiał i wkrótce wróci do domu. Nie traćmy pozytywnego nastawienia w obliczu epidemii, tylko ono może nas teraz realnie uratować. 

Przeczytaj więcej
Komentarze