Religia kontra koronawirus

Polityk wie kiedy koniec epidemii. Wydarzy się CUD!

Wojciech Kozicki
24.03.2020  16:08
Religia kontra koronawirus - Izrael czeka na Masjasza
Religia kontra koronawirus - Izrael czeka na Masjasza Fot: Pixabay/jeffjacobs1990

Lekarstwo i szczepionka na koronawirusa jeszcze nie istnieją, bilans chorych i ofiar śmiertelnych rośnie, a rozprzestrzenianie się pandemii wydaje się nie do zatrzymania. Jednak Minister Zdrowia w Izrealu wydaje się spokojny i uważa, że Mesjasz zbawi świat od wirusa.

Kiedy koniec pandemii koronawirusa? Chińczycy mają BARDZO DOBRE WIADOMOŚCI i podali warunki, jakie trzeba spełnić, by wygrać z COVID-19. Tymczasem izraelski minister zdrowia Yaakov Litzman uważa, że epidemia SARS-CoV-2 zakończy się jeszcze w kwietniu. Lekarstwo i szczepionka na SARS-CoV-2 być może wcale nie będą potrzebne!

Koniec epidemii, Mesjasz jak lekarstwo na COVID-19

Minister Zdrowia został zapytany podczas wywiadu dla Chamal News, czy Izrael zostanie zamknięty do16 kwietnia, kiedy obchodzona jest Pascha. Polityk zaskoczył odpowiedzią. Twierdzi, że prawdopodobnie przed wspomnianą datą nadejdzie Mesjasz i pokona koronawirusa w Izraelu.

Modlimy się i mamy nadzieję, że Mesjasz nadejdzie przed Paschą, która jest czasem naszego odkupienia. Jestem pewien, że się pojawi i wyprowadzi z pandemii jak Bóg naszych przodków z Egiptu. Wkrótce będziemy wolni od wszelkich trosk tego świata – twierdzi Litzman. (haaretz.com)

Jak podaje „Breaking Israel News”, Litzman zapewnia rodaków, że „Bóg ich obserwuje”, ale podczas wywiadu przypomniał, że należy myć ręce, zachować dystans między ludźmi i nie gromadzić się w grupach większych niż 10 osób.'

Przeczytaj więcej
Komentarze