18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Religia kontra koronawirus

Polityk wie kiedy koniec epidemii. Wydarzy się CUD!

Wojciech Kozicki
24.03.2020  16:08
Religia kontra koronawirus - Izrael czeka na Masjasza
Religia kontra koronawirus - Izrael czeka na Masjasza Fot: Pixabay/jeffjacobs1990

Lekarstwo i szczepionka na koronawirusa jeszcze nie istnieją, bilans chorych i ofiar śmiertelnych rośnie, a rozprzestrzenianie się pandemii wydaje się nie do zatrzymania. Jednak Minister Zdrowia w Izrealu wydaje się spokojny i uważa, że Mesjasz zbawi świat od wirusa.

Kiedy koniec pandemii koronawirusa? Chińczycy mają BARDZO DOBRE WIADOMOŚCI i podali warunki, jakie trzeba spełnić, by wygrać z COVID-19. Tymczasem izraelski minister zdrowia Yaakov Litzman uważa, że epidemia SARS-CoV-2 zakończy się jeszcze w kwietniu. Lekarstwo i szczepionka na SARS-CoV-2 być może wcale nie będą potrzebne!

Koniec epidemii, Mesjasz jak lekarstwo na COVID-19

Minister Zdrowia został zapytany podczas wywiadu dla Chamal News, czy Izrael zostanie zamknięty do 16 kwietnia, kiedy obchodzona jest Pascha. Polityk zaskoczył odpowiedzią. Twierdzi, że prawdopodobnie przed wspomnianą datą nadejdzie Mesjasz i pokona koronawirusa w Izraelu.

Modlimy się i mamy nadzieję, że Mesjasz nadejdzie przed Paschą, która jest czasem naszego odkupienia. Jestem pewien, że się pojawi i wyprowadzi z pandemii jak Bóg naszych przodków z Egiptu. Wkrótce będziemy wolni od wszelkich trosk tego świata – twierdzi Litzman. (haaretz.com)

Jak podaje „Breaking Israel News”, Litzman zapewnia rodaków, że „Bóg ich obserwuje”, ale podczas wywiadu przypomniał, że należy myć ręce, zachować dystans między ludźmi i nie gromadzić się w grupach większych niż 10 osób.'

Czytaj także
Przeczytaj więcej