18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na pewno samobójstwo?

Młoda miss nie żyje. Tajemnicza śmierć gwiazdy

Wojciech Kozicki
23.05.2020  15:24
Finalistka Miss Universe nie żyje - jaka była przyczyna śmierci gwiazdy?
Finalistka Miss Universe nie żyje - jaka była przyczyna śmierci gwiazdy? Fot: Pixabay/_Alicja_

Niestety, smutna wiadomość została potwierdzona. Finalistka Miss Universe Amber Lee Friis nie żyje. Jednak jej śmierć jest dość tajemnicza i rodzi mnóstwo pytań. Popełniła samobójstwo?

Amber-Lee Friis była jedną z finalistek Miss Universe Nowej Zelandii w 2018 roku. Policja potwierdziła, że 23-letnia piękność zmarła, a zgon nastąpił 18 maja. Świat dowiedział się jednak o tragedii kilka dni później.

Amber-Lee Friis nie żyje

Wciąż nie wiemy jaka była przyczyna śmierć Friis. Media podają jedynie, że „zmarła nagle”, a Daily Mail nieoficjalnie donosi, że młoda gwiazda popełniła samobójstwo. Sprawa trafiła do koronera, ale świat nadal nie poznał odpowiedzi.

O śmierci miss poinformowała agencja The Talent Tree, do której należała Amber-Lee Friis.

Nic nie zapowiadało, że Friis miałaby odebrać sobie życie. 17 maja opublikowała na Facebooku zdjęcie ze swoją siostrą, które podpisała „miłość mojego życia”. Post nadal jest dostępny i pojawiają się nim komentarze, w których internauci składają wyrazy współczucia i składają kondolencje.

Czytaj także