18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar...

Młody ojciec rzucał synkiem o sufit. Chciał zaoszczędzić pieniądze

04.10.2021  16:50
Młody ojciec zabił swojego synka
Młody ojciec zabił swojego synka Fot: BortN66/Shutterstock

Nastoletni ojciec czeka na wyrok sądu w sprawie brutalnego morderstwa. 17-latek torturował trzytygodniowe dziecko, rzucając nim o sufit. Powód, dla którego to zrobił, jest szokujący...

Zabójstwo, o którym usłyszała cała Ameryka, wydarzyło się kilka tygodni temu. To wtedy 17-letni Caleb Blake Brown podczas opieki nad synem, podjął decyzję o jego uśmierceniu.

Nastolatek chwycił noworodka, a następnie kilka razy rzucił nim o sufit. Podczas jednego z rzutów dziecko zahaczyło o wentylator, raniąc poważnie głowę.

Maluch w ciężkim stanie trafił do szpitala. Próby uratowania jego życia zakończyły się niepowodzeniem. Dziecko miało zwichnięte żebra oraz rozdartą wątrobę.

17-latek nie chciał płacić alimentów

Lokalne media informują, że 17-latek od początku był przeciwny, by jego partnerka urodziła dziecko, gdyż musiałby wtedy płacić alimenty. Z tego powodu niemowlę od początku było traktowane przez ojca po macoszemu. W końcu, by zaoszczędzić pieniądze Brown, zdecydował się na brutalne morderstwo.

Młody zabójca przebywa obecnie w więzieniu Denton w Teksasie. Sąd nadal nie wydał wyroku w jego sprawie.

logo Tu się dzieje