18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Spoczywaj w spokoju, księżniczko"

Słynna modelka nie żyje. Potworne morderstwo

Wojciech Kozicki
20.10.2022  12:32
Modelka Nubia Braga zamordowana. Krwawe zabójstwo gwiazdy Instagrama
Modelka Nubia Braga zamordowana. Krwawe zabójstwo gwiazdy Instagrama Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Słynna modelka Nubia Braga nie żyje. Gwiazda Instagrama została zamordowana we własnym domu. Oddano do niej 23 strzały. Trwają poszukiwania zabójców.

Brazylijska gwiazda Instagrama i modelka Nubia Braga została zamordowana. 23-letnia influencerka zginęła tragicznie na terenie swojej posesji w dzielnicy Santa Maria w Aracaju. Policja jak na razie ustaliła, że 14 października pod jej domem widziano mężczyzn na motocyklach. Weszli do budynku i oddali ponad 20 strzałów. Znaleziono modelkę martwą w kałuży krwi.

Modelka Nubia Braga zamordowana. Dramat w Brazylii

Wciąż nie udało się ustalić tożsamości zabójców modelki oraz motywu zbrodni. Rodzina gwiazdy twierdzi, że kobieta nie miała wrogów ani nie otrzymywała żadnych pogróżek. Wiadomo jedynie, że niedługo przed śmiercią odwiedziła salon fryzjerski, co relacjonowała w mediach społecznościowych.

Internauci są wstrząśnięci brutalnym zabójstwem 23-latki. "Nie mogę uwierzyć, że już jej nie ma", "spoczywaj w pokoju, księżniczko" - piszą w komentarzach i przesyłają bliskim dziewczyny słowa wsparcia – podaje Radio ZET.

The New York Post informuje, że Nubia Braga była mocno zaangażowana we wspieranie lokalnej społeczności w Santa Maria. Organizowała m.in. przyjęcia na dzień dziecka i boże narodzenie.

logo Tu się dzieje