18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicza sprawa w Rosji

Naga i zmasakrowana modelka na ulicy. Ktoś chciał ją zabić?

Wojciech Kozicki
14.01.2020  15:10
Naga modelka znaleziona na ulicy - jak doszło do tragedii?
Naga modelka znaleziona na ulicy - jak doszło do tragedii? Fot: Instagram

Rosja i dramat popularnej modelki znanej z magazynu „Vogue”. Kobieta została znaleziona na ulicy w Moskwie i walczy o życie. Czy to był wypadek, a może ktoś chciał jej śmierci?

Modelka Ksenia Puntus to prawdziwa rosyjska gwiazda. Doszło jednak do tragedii, bo jak podaje foxnews.com, w poniedziałek jej nagie i zmasakrowane ciało znalazł na ulicy pracownik oczyszczania miasta. Czy ktoś chciał ją sprzątnąć? A może był to wypadek lub samobójstwo?

Niektóre media podają, że kobietę znaleziono w krzakach, a wspomniany mężczyzna usłyszał jej jęki i płacz.

Jak na razie ustalono, że 21-letnia piękność wypadła z 3. piętra z okna mieszkania swojego chłopaka Andreja Bakowa. Jest w stanie ciężkim a lekarze stwierdzili uszkodzenie klatki piersiowej i głowy, stłuczenie płuc oraz złamane żebra, miednicę i nogi. Wiadomo, że przeszła już 2 poważne operacje i walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. Jej agentka Lilija Czepigina oświadczyła, że Puntus odzyskała przytomność, ale z powodu obrażeń nie może mówić.

Co wydarzyło się tamtej feralnej nocy? Czy rzeczywiście kobieta wypadła lub wyskoczyła z okna? Policja już prowadzi dochodzenie, ponieważ pojawił się cień podejrzeń, ze mógł nie być to jedynie nieszczęśliwy wypadek. 19-letni Bakow zeznał, że nie wie co się wydarzyło, bo spał w momencie, gdy jego ukochana wypadła z okna. REN TV podaje natomiast, że wieczorem bawili się w moskiewskich klubach, zażywali narkotyki i pili napoje wyskokowe.

Ksenia nigdy nie brała narkotyków, więc takie podejrzenia sprawiają, że czujemy, iż coś jest nie tak – powiedziała jej przyjaciółka Alesya Kafelnikova, która również jest modelką. (foxnews.com)

Przeczytaj więcej
Komentarze