18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie może być następcą?

Mroczny sekret odbierze księciu Williamowi tron?

08.09.2022  21:44
Książę William nie może być następcą tronu?
Książę William nie może być następcą tronu? Fot: JONATHAN BRADY/AFP/East News

Rozpacz na Wyspach Brytyjskich! Nie żyje królowa Elżbieta II, a cała Anglia pogrąża się we łzach. Nowym królem zostanie książę Karol, a co z kolejnym następcą? Wiele wskazuje na to, że pewien sekret może odebrać tę rolę księciu Williamowi.

Śmierć królowej Elżbiety II to ogromny cios dla całej Wielkiej Brytanii. Monarchini była najdłużej panującym na Wyspach Brytyjskich władcą w historii tego kraju. Niestety, dziś w atmosferze smutku zgasło jej panowanie.

Tragiczne wydarzenie, jakim bez dwóch zdań jest śmierć matki, sprawiło, że książę Karol oficjalnie stał się królem. Do tej pory był najdłużej "czekającym" na koronę księciem w historii. Z pewnością ten dzień jednak nie przyniósł mu radości. 

Poza księciem Karolem jest jeszcze jedna osoba, której "funkcja" w rodzinie królewskiej obecnie się zmieni. To książę William, który od dzisiaj oficjalnie jest następcą brytyjskiego tronu. Czy pogłoski o mrocznym sekrecie odbiorą mu tę rolę?

Książę William nie może być następcą tronu?

Teraz nad rodziną królewską znowu gromadzą się czarne chmury. Wszystko wskazuje na to, że uważany za idealnego księcia, wspaniałego przyszłego króla, oddanego męża i ojca - książę William bywa bardzo... agresywny. 

W książce pt. "Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów" autor Robert Lacey ujawnia, jak William zachowywał się w stosunku do swojego ojca - księcia Karola. Zobaczyć jego prawdziwą naturę miała druga żona Karola, Camilla. Była szczerze zaskoczona tym, jak ten uchodzący za idealnego członka rodziny królewskiej mężczyzna potrafi być agresywny. Okazuje się, że w księciu Williamie drzemie wiele żalu do własnego ojca, który wychowywał chłopców samotnie po śmierci uwielbianej przez lud księżnej Diany.

"Po ślubie z Karolem w 2005 roku Camilla mówiła swoim krewnym i przyjaciołom, jakim zaskoczeniem było dla niej odkrycie tego nieznanego oblicza "księcia czarusia" - "ten chłopak ma temperament!". Żona Karola była przerażona, gdy William czasami tracił nad sobą panowanie i wściekle atakował ojca w jej obecności. Z opowiadań Camilli wynika, że były to małe trzęsienia ziemi, przy czym wrzeszczał i złościł się głównie William, a Karol potulnie go wysłuchiwał" - donosi autor publikacji.

Myślicie, że książę Karol wyznaczy kogoś innego na następcę tronu, a może po prostu zaakceptuje charakter najstarszego syna?

Czytaj także