18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat na polowaniu, śrut w pupie

Myśliwy strzelił do rowerzysty. Pomylił go z królikiem

10.12.2021  13:25
Tragedia na polowaniu. Rowerzysta zamienił sie w królika, więc dostał kulkę
Tragedia na polowaniu. Rowerzysta zamienił sie w królika, więc dostał kulkę Fot: Mateusz Grochocki/East News

Ci myśliwi to są nieźle postrzeleni! Kolejny ananas z bronią doprowadził do dramatu, ponieważ pomylił człowieka ze zwierzęciem. Rozumiemy, że można pomylić człowieka z dzikiem czy łosiem, ale tym razem pewien łowca przegiął pałę - człowiek na rowerze pomylił mu się z królikiem!

Kolejny dramat na polowaniu. Czy już czas zabrać myśliwym broń? W Hiszpanii rowerzysta górski został postrzelony przez myśliwego z Alicante, który pomylił go z królikiem. Nafaszerował cyklistkę śrutem i konieczna była interwencja medyczna. W sumie usunięto z ciała nieszczęśnika 20 granulek śrutu.

Pomyłka na polowaniu. Rowerzysta jak królik

Jak podają hiszpańskie media, do krwawej pomyłki doszło w minioną niedzielę na leśnym szlaku Monte Orgergia, który jest popularny wśród rowerzystów i spacerowiczów. Rowerzysta zeznał, że widział myśliwych, ale nie sądził, że coś mogła mu grozić. Boleśnie się pomylił. O sprawie poinformował na Facebooku Ernest Damian Diez na grupie Rowerem przez Alicante.

Śrut trafił mężczyznę w pośladki, dolną część pleców i nogi. Ratownicy medyczni usunęli mężczyźnie 20 granulek, które zostały osadzone w skórze. Na szczęście nie zostały trafione żadne większe organy – podaje Polsat News.

Mężczyzna nie został hospitalizowany, ale konieczne jest monitorowanie jego stanu zdrowia. Wiadomo również, że myślimy broń pozyskał legalnie i miał na nią pozwolenie. Nie wiadomo czy policja będzie prowadziła w tej sprawie śledztwo. Zdecyduje o tym Narodowy Korpus Policji po zapoznaniu się z raportem.

Pomyłka na polowaniu. Broń Boże przed myśliwym z bronią!

Takie pomyłki myśliwym zdarzają się coraz częściej, także w Polsce. W tym roku w miejscowości Załakowo w województwie pomorskim myśliwy strzelił do dziecka, które pomylił z dzikiem. Konieczna była hospitalizacja chłopca.