18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przeżyła horror

NASTOLATKA ZGWAŁCONA W POCIĄGU! Wypuścili jej oprawcę na wolność

15.06.2022  14:51
Nastolatka zgwałcona w pociągu. Sprawca na wolności
Nastolatka zgwałcona w pociągu. Sprawca na wolności Fot: Shutterstock

17-letnia dziewczyna padła ofiarą gwałciciela w pociągowej toalecie. Sprawca napaści został zwolniony z aresztu.

Wstrząsające doniesienia z Wielkiej Brytanii. W piątek  20 maja w pociągu z Eltham do Dartford dojść miało do napaści seksualnej na nieletnią dziewczynę. 17-latka przeżyła w czasie krótkiej podróży po Londynie prawdziwy horror. Została zaatakowana w jednej z toalet około godziny 14.30 miejscowego czasu.

W sprawie podejrzany jest zaledwie dwa lata starszy od niej mężczyzna. 19-latek został zatrzymany przez policję. Jak się jednak okazuje, napastnik wyszedł właśnie na wolność po wpłaceniu kaucji. Dalszy przebieg śledztwa obserwować będzie na wolności, a za napaść odpowiadać będzie przed sądem z wolnej stopy.

Nastolatka zgwałcona w pociągu

Mija już niemal miesiąc od napaści, a brytyjskie służby zaczynają szukać pomocy obywateli. Brytyjska Policja Transportowa, która prowadzi postępowanie w sprawie, apeluje do każdego, kto mógł być świadkiem zdarzenia lub może pozostawać w posiadaniu ważnych dla śledztwa informacji.
Funkcjonariusze badający gwałt na pokładzie pociągu kursującego między Eltham i Dartford w Londynie apelują do świadków lub do każdego, kto ma informacje o zdarzeniu. - Tuż po 14:30 w piątek, 20 maja, 17-letnia dziewczyna została zgwałcona w jednej z toalet w pociągu. Funkcjonariusze chętnie rozmawiają ze świadkami lub kimkolwiek, kto ma informacje, które pomogą im w śledztwie - powiedział rzecznik Brytyjskiej Policji Transportowej (BTP)

Czytaj także