18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostatni rok rządów?

NOSTRADAMUS przewidział dramat dla królowej Elżbiety II

01.01.2022  17:24
Nostradamus mówił o śmierci królowej Elżbiety II? 2022 będzie ostatnim jej rokiem?
Nostradamus mówił o śmierci królowej Elżbiety II? 2022 będzie ostatnim jej rokiem? Fot: Alessia Pierdomenico/Shutterstock

Nostradamus był wielkim jasnowidzem, którego wizja spełniały się w kolejnych wiekach. Niestety, tym razem dowiadujemy się o złych wieściach dla królowej brytyjskiej, panującej rekordowo długo Elżbiety II.

Królowa Elżbieta II jest stabilnym filarem i symbolem monarchii w Wielkiej Brytanii. Niestety, władczyni nie młodnieje i poddani bardzo się o nią martwią, zwłaszcza w obliczu pewnej przepowiedni wielkiego Nostradamusa.

Najpierw Wielką Brytanią dogłębnie wstrząsnęła śmierć księcia Filipa na chwilę przed jego setnymi urodzinami. To wydarzenie doprowadziło królową Elżbietę II do tragicznego stanu. Wielka miłość, jaka przez 73 lata łączyła tę parę — zakończyła się odejściem jednego z małżonków.

Co gorsza, do takiej tragedii doprowadziła zwykła infekcja, która zaatakowała jej męża i szybko go osłabiła. Ostatecznie małżonek królowej zmarł. Królowa Elżbieta od lat miała go za swojego największego przyjaciela i powiernika, dlatego kiedy księcia Filipa zabrakło — ona niemalże się załamała.

Stan zdrowia królowej Elżbiety II wyraźnie się pogarsza. Bacznie obserwujący swoją monarchinię poddani zauważyli, że na oficjalnych spotkaniach zaczęła się ona pojawiać z laską, a dodatkowo wyraźnie schudła. Elżbieta II jest już co prawda w bardzo zaawansowanym wieku, ma w końcu 95 lat. W obliczu niepokojącej przepowiedni Nostradamusa wszyscy są realnie przerażeni. Czy to początek końca wielkiej monarchini?

Nostradamus mówił o śmierci królowej Elżbiety II?

Michel de Nostredame, znany jako Nostradamus, to szesnastowieczny francuski astrolog, aptekarz i filozof, którego przepowiednie wciąż wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jedna z jego wizji może sprawdzić się już w najbliższych latach? Legendarny mistyk zapowiedział koniec rodu królewskiego. Nie sposób w takie sytuacji nie skierować swoich oczu na brytyjską rodzinę królewską, która przechodzi prawdziwy dramat związany nie tylko ze śmiercią księcia Filipa, ale również z odejściem księcia Harry'ego wraz z małżonką z korony.

Ponieważ zdaniem wielu osób, Nostradamusowi udało się przewidzieć takie wydarzenia, jak: dojście do władzy Adolfa Hitlera, zamach na World Trade Center, śmierć księżnej Diany, a nawet pandemię koronawirusa.

Wspominana wyżej przepowiednia Nostradamusa mówi o końcu potężnego, królewskiego rodu. Ma to mieć miejsce wtedy, kiedy umrze władca tego kraju. Królowa Elżbieta II położy kres monarchii na Wyspach Brytyjskich?

Pod koniec wojny zmieniają się wielkie mocarstwa. Nad brzegiem rodzi się troje pięknych dzieci. Ruina dla nich, gdy będą dorośli. Zmiana królestwa kraju sprawi, że zobaczycie, jak przestaje rosnąć

- można przeczytać w pismach „Centure 8 Quatrain 97”.

"Troje pięknych dzieci", to prawdopodobnie książę William, Harry oraz księżniczka Beatrycze. Książę William urodził się siedem dni po zakończeniu wojny o Falklandy, więc to może dodatkowo wskazywać na prawdziwość przepowiedni. 

Wierzycie w takie nadprzyrodzone umiejętności jak przepowiadanie przyszłości?

Czytaj także