18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niesamowity przypadek

Na głowie wyrósł mu... róg. Przez lata usuwał go fryzjer [FOTO]

23.09.2019  17:22
Na głowie wyrósł mu... róg. Przez lata usuwał go fryzjer [FOTO]
Na głowie wyrósł mu... róg. Przez lata usuwał go fryzjer [FOTO] Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Pewien mężczyzna kilka lat temu uderzył się w głowę i od tego moment... rósł na niej róg. Przez lata zmianę usuwał fryzjer przy okazji strzyżenia. 

74-letni rolnik z Indii cierpiał na bardzo dziwną przypadłość. Kilka lat temu uderzył się w głowę i od tego momentu na jego czaszce rósł... róg. Zmiana osiągnęła zawrotną wielkość 10 cm. 

Przez wiele lat mężczyzna bagatelizował tę sprawę, a zmianę przy okazji strzyżenia, usuwał mu jego fryzjer. Ostatecznie jednak róg stwardniał na tyle, że fryzjerskie nożyczki nie były sobie w stanie dać z nim rady.

Hodował ogromny róg na głowie

Dopiero wtedy 74-latek zgłosił się do lekarza. Ten zauważył, że zmiana jest rzadkim guzem, składającym się z keratyny znajdującej się w paznokciach i włosach. Na szczęście okazało się, że zmiana nie jest groźna i nie zagraża życiu rolnika.

Narośl została usunięta - tym razem przez wykwalifikowany personel medyczny. Nawet oni jednak nie wiedzą, dlaczego na głowie mężczyzny pojawiło się coś takiego - zjawisko jest bowiem wyjątkowo rzadkie. 

fot. dailymail.co.uk

Przerażające?

Czytaj także