18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Było gorąco!

Naga 20-latka spaceruje po mieście. Wybrała się na loda

06.07.2021  16:19
Naga 20-latka chodzi po mieście
Naga 20-latka chodzi po mieście Fot: Kaponia Aliaksei/Shutterstock

Niemałe zaskoczenie spotkało mieszkańców niemieckiego miasteczka Düsseldorf. W sobotnie popołudnie mogli oni spotkać kompletnie nagą dziewczynę, która spacerowała po centrum, próbując kupić loda. Lokalna policja nie otrzymała żadnej skargi w tej sprawie.

W sobotę temperatura w Düsseldorfie sięgała 27 stopni Celsjusza. Jak donosi niemiecki "Bild", dość odważny sposób radzenia sobie z upałami wybrała jedna z młodych kobiet, która poszła na zakupy kompletnie nago .

Naga kobieta spacerowała po mieście

Z relacji świadków wynika, że kobieta chodziła po centrum miasta, szukając lodziarni. Podczas spaceru była uśmiechnięta i nieskrępowana.

Zapytała mnie, czy może kupić gałkę lodów czekoladowych - mówi pracownik jednej z kawiarni.

Klientka mimo braku odpowiedniego stroju została obsłużona przez pracowników kawiarni. Zdaniem szefa lokalu zaskakująca sytuacja mogła być elementem eksperymentu społecznego lub tak zwanym prankiem, gdyż dziewczynie cały czas towarzyszyli kamerzyści.

bilden

Kobiecie przyglądało się wielu przechodniów, lecz nikt jej nie zwrócił uwagi, ani nie zgłosił sprawy na policję. Zgodnie z niemieckim prawem za spacerowanie nago po mieście grozi grzywna od 5 do nawet 1000 euro.

logo Tu się dzieje