18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policyjna pała ją ujarzmiła

Naga kobieta na radiowozie. Poszła na całość

Wojciech Kozicki
14.04.2020  11:55
Naga kobieta poszła na całość publicznie. Policja nie miała litości
Naga kobieta poszła na całość publicznie. Policja nie miała litości Fot: YouTube

Koronawirus w Hiszpanii zbiera śmiertelne żniwo, ale niektórzy nie chcą nosić maseczek w miejscach publicznych. Są i tacy, którzy nie noszą NICZEGO! Gdy Hiszpanie chowają się w domach przed epidemią SARS-CoV-2, pewna kobieta szalała nago na mieście, pokazując światu swoje wdzięki. Czekała ją za to bolesna kara.

Ta Hiszpanka koronawirusa wyraźnie się nie boi. Jak podaje „Daily Mail”, 41-latka z Costa del Sol prężyła się nago przed pracownikami służb miejskich. Goła przygoda skończyła się w areszcie, ponieważ sąsiedzi zadzwonili na policję. To jednak jej nie powstrzymało i wkrótce znów zrzuciła ciuszki.

Goła Hiszpanka kontra policyjna pała

Kobieta została zwolniona po wpłaceniu kaucji i natychmiast postanowiła pokazać z jaką „powagą” traktuje hiszpański wymiar sprawiedliwości  Rozebrała się przed budynkiem sądu i nago wskoczyła na radiowóz, a zdjęcia z tego incydentu obiegły światowe media.

Policjanci się z nią nie cackali. Najpierw czekałop ją bliskie spotkanie z policjną pałką, a później funkcjonariusze przygwoździli ją do ziemi. Swój nagi wybryk zakończyła w karetce.

Nagi protest

Okazuje się, że w Hiszpanii to nie jedyny taki przypadek. „Daily Mail” przypomina, że w czwartek mężczyzna w samych majtkach pojawił się na peronie metra w Madrycie i prawdopodobnie chciał popełnić samobójstwo. Służby musiały zablokować ruch pociągów w rejonie. Nieoficjanie mówi się też, że był to „nagi protest”.

Naga kobieta na radiowozie [WIDEO]

Czytaj także