18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zajął się jego sprzętem

Nagi facet rzucił się na dzika. Jaki miał do niego interes?

Wojciech Kozicki
07.08.2020  16:32
Nagi atak na dzika w Berlinie
Nagi atak na dzika w Berlinie Fot: Twitter/Mark Rees

Plaża nudystów w Niemczech i walka z dzikiem. Golas smażący swoje klejnoty nad jeziorem Teufelssee w Berlinie padł ofiarą złodzieja. Dzika świnia ukradła mu laptopa, więc ruszył za nią w pościg.

Nagość w miejscach publicznych w Niemczech chyba nikogo już nie dziwi, a „ruch powrotu do natury” (Freikoerperkultur) zadomowił się w kraju. Jednak nagi mężczyzna goniący dzika w parku to dla niektórych może być jednak szok. Do sieci trafiło zdjęcie na którym widać jak naturysta w stroju Adama ścigał świnię-złodzieja.

Nago na dzika - akt odwagi?

Okazało się, że dzik ukradł golasowi plastikową torbę, w której miał laptopa. Nie wiadomo, czy mężczyźnie udało się odzyskać skradziony sprzęt.

Całe zajście sfotografowała aktorka Adele Landauer. Pokazała później zdjęcie nagiemu mężczyźnie, a on zgodził się na publikację. Fotografia natychmiast stała się hitem internetu.

W lutym 2020 r. serwis internetowy The Local podawał, że w ponad 300 klubach nudystów lub FKK w całym kraju zarejestrowanych jest ok. 600 tys. Niemców – podaje Polsat News.

 

Czytaj także