18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczne doniesienia

Najmłodsza ofiara koronawirusa w Europie. Nie żyje 12-latka

31.03.2020  19:26
Najmłodsza ofiara koronawirusa w Europie. Nie żyje 12-latka
Najmłodsza ofiara koronawirusa w Europie. Nie żyje 12-latka Fot: SEBASTIEN BOZON/AFP/East News

Koronawirus zakończył ledwie rozpoczynające się życie. Dramatyczne informacje płyną do nas z Belgii, gdzie na COVID-19 zmarła 12-letnia dziewczynka.

Koronawirus jest okrutnym patogenem, który prowadzi z nami nierówną walkę. Dla choroby nie ma znaczenia, czy jesteśmy młodsi czy starsi - atakuje wszystkich z brutalną siłą. Z Belgii płyną do nas przykre informacje o najmłodszej w Europie ofierze zarazy.

W belgijskim szpitalu zmarła 12-letnia dziewczynka, która była zakażona koronawirusem. Wcześniej informowano już o śmierci 14-letniego chłopca i 16-letniej dziewczynki. Jak widać wiek nie jest przeszkodą dla morderczego potencjału choroby.

Koronawirus zabił 12-letnią dziewczynkę

Śmierć dziewczynki w rozmowie z belgijską telewizją, na którą powołuje się CNN, potwierdził rzecznik rządu Emmanuel Andre.

To emocjonalnie bardzo trudne, bo dotyczy dziecka. (…) Ta śmierć nami wstrząsnęła

– mówił. 

Wiadomo, że dziecko na 3 dni przed śmiercią miało wysoką gorączkę. Nie jest jednak jasne, czy 12-latka miała jakiekolwiek współistniejące choroby, bowiem belgijscy rządzący tego mediom nie zdradzili.

Z całego serca współczujemy najbliższym zmarłego dziecka.

Przeczytaj więcej
Komentarze