18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ganja Airlines?

Odlot w samolocie. Przez trawkę musieli lądować awaryjnie

Wojciech Kozicki
22.09.2019  14:52
Narkotyki w samolocie - konieczne było awaryjne lądowanie
Narkotyki w samolocie - konieczne było awaryjne lądowanie Fot: Aviation Photography

Pewien pasażer samolotu linii American Airlines chciał zapewnić sobie dodatkowy odlot. Przemycił marihuaną na pokład Airbusa A321 i konieczne było awaryjne lądowanie.

Ten pasażer miał już odlot zanim wsiadł do samolotu. Godzinę po starcie powiedział innym osobom na pokładzie Airbusa, że jest pod wpływem kokainy, wpadł w furię i zabarykadował się w łazience. Gdy wyszedł postanowił zapalić trawkę.

Samolot miał lecieć z Phoenix w Arizonie do Minneapolis w Minnesocie. Pilot stwierdził jednak, że zrobiło się niebezpiecznie i konieczne było awaryjne lądowanie w Denver w Kolorado.

Na lotnisku na naćpanego pasażera już czekała policja. Stawiał jednak opór i był agresywny, a nawet pobił jednego z mężczyzn na pokładzie. W końcu służby wyniosły agresora na noszach i zakutego w kajdanki. Groził funkcjonariuszom, że jeśli go nie uwolnią, to ich zabije. Policja podała, że później przewieziono go do szpitala.

Po dwóch godzinach samolot wystartował i dokończył lot do Minneapolis.

Czytaj także