18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z niejednego pieca chleb jadła

13-latka w ciąży z 10-latkiem. Zdradziła go z wieloma kolegami?

Wojciech Kozicki
19.01.2020  13:19
Nastolatka i wielu partnerów seksualnych - do czego to zaszło?
Nastolatka i wielu partnerów seksualnych - do czego to zaszło? Fot: Pixabay, Facebook

Rosja i wyjątkowo wczesna ciąża… u dziecka! Nastolatka w Kraju Krasjonarskim zostanie mamą, a ojcem jest jej 10-letni kolega. Nie jest to jednak do końca jasne, bo prawdopodobnie uczennica była bardzo obrotna i zawarła w tym samym czasie wiele stosunkowo bliskich znajomości.

Ciąża u nastolatki z Rosji. „The Sun” pisze o 13-latce z Syberii, która uprawiała seks ze swoim dobrym kolegą z czwartej klasy. Zaliczyli wpadkę i teraz zostaną rodzicami. Szkoła zapewnia, że zapewni im wszelką możliwą pomoc, ale zwraca uwagę, że dziewczyna sprawiała od dawna problemy wychowawcze, m.in. gnębiła rówieśników i wagarowała.

Nastolatka w ciąży

13-latka pochodzi z bardzo biednej rodziny, ale deklaruje, że urodzi dziecko i je wychowa. Jej matka jest śmiertelnie chora, ale liczne rodzeństwo ma pomóc w opiece nad nowym członkiem rodziny. O tym, że jest w ciąży, służby zostały poinformowane przez lekarza z Zheleznogorska.

Czy rzeczywiście 10-latek jest ojcem dziecka? Lekarze twierdzą, że jest to fizycznie możlliwe. Policja wszczęła jednak śledztwo, bo są podejrzenia, że dziewczyna miała bogate życie seksualne z wieloma kolegami. Podobno twarde dowody zostały znalezione w mediach społecznościowych.

Czytaj także