18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zasiłkowa afera w Rosji

11-latka w ciąży z bratem. Matka pozwalała na seks?

Wojciech Kozicki
07.05.2020  18:12
Ciąża u nastolatki w Rosji - z bratem łączyła ją zbyt bliska relacja
Ciąża u nastolatki w Rosji - z bratem łączyła ją zbyt bliska relacja Fot: Pixabay/Fotorech

Rosja i kolejna zaskakująca wczesna ciąża. Niedawno głośno było o dziewczynie, która zaszła w ciążę z 10-latkiem, ale kolejna Rosjanka postanowiła „podnieść poprzeczkę". Nieletnia Rosjanka będzie miała dziecko ze swoim bratem, a matka pozwalała im na wspólne sypianie.

Szok i skandal w rodzinie zastępczej w Rosji. Okazało się, że 11-latka z Jachki koło Woroneża jest w ciąży. Można powiedzieć, że „wszystko zostaje w rodzinie”, bo sprawcą stanu błogosławionego jest jej brat.

Nastolatka i wczesna ciąża - czy na pewno niechciana?

Jak pisze Radio ZET, 11-letnia Valentina jest adoptowana i mieszka z jedenaściorgiem innych dzieci w rodzinie zastępczej. Obecnie jest w 15. tygodniu ciąży, o czym dowiedziała się PRZYPADKIEM podczas badań lekarskich.

Valentina i jej jedenaścioro rodzeństwa żyje razem na 80 m kwadratowych. Większość dzieci śpi razem w jednym łóżku. Najprawdopodobniej tak doszło do poczęcia. Ojcem dziecka ma być 14-letni przyrodni brat Valentiny, który dołączył do dziewczynki 5 lat po niej – pisze radiozet.pl.

Młoda mama i zasiłki

Media podają również, że liczną rodzinę dwa razy do roku odwiedzała kontrola społeczna, ale niektóre dokumenty o kontrolach były podrobione. Istnieją podejrzenia, że matka dzieci chciała wyłudzić zasiłki i potrzebowała do tego kolejnego szkraba. Jak nieoficjalnie podają rosyjskie media, doskonale wiedziała, że między Valetiną, a jej bratem zbytnio iskrzyło. Ich wspólne sypianie uznawała za „bliską więź”.

logo Tu się dzieje