18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili twarde dowody

Nauczyciel robił "szu szu szuuu" z uczennicą. Wpadli!

21.10.2021  13:00
Seks z uczennicą w szkole. Nauczyciel wpadł
Seks z uczennicą w szkole. Nauczyciel wpadł Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER - zdjęcie ilustracyjne

Znowu seks skandal w szkole, tym razem jednak nauczyciel wykorzystał uczennicę w Nowej Zelandii. Uczniowie pogrążyli opiekuna, ujawniając dowody potwierdzające, że miał romans z 13-letnią podopieczną.

Coraz częściej słyszy się o nauczycielkach w USA, które nawiązują zbyt bliskie relacje z uczniami. Tym razem jednak podobna afera została ujawniona w Nowej Zelandii. Uczniowie potwierdzili, że nauczyciel miał romans z 13-latką i dochodziło między nimi do kontaktów seksualnych.

Nauczyciel uprawiał seks z uczennicą. Szok w Nowej Zelandii

Jak podają nowozelandzkie media, związek nauczyciela i nastolatki trwał ponad pół roku. Początkowo mężczyzna zapewniał, że jest niewinny i nic nie łączyło go z uczennicą. W końcu jednak uczniowie wzięli sprawy w swoje ręce i ukradli koleżance telefon, który pełen był dowodów potwierdzających zakazaną miłość. Nauczyciel nie miał wyjścia, przyznał się do winy.

Komisja oskarżyła nauczyciela o posiadanie "niewłaściwego związku" z 13-latnią dziewczyną, między marcem a wrześniem 2020 roku – podaje nzherald.co.nz.

Jak na razie media czekają na informacje, które przekaże Trybunał Dyscyplinarny Nauczycieli po podjęciu decyzji dotyczącej kochliwego nauczyciela. Pewne jest natomiast, że mężczyzna zostanie uznany winnym i powinien spodziewać się kary.  Przypominamy, że nauczycielka z Nowej Zelandii za podobne wykroczenie została skazana na 2,5 roku więzienia.