18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szkoła miłości

Nauczycielka i seks z uczniem. "Zabrała mu dziewictwo"

Wojciech Kozicki
07.12.2019  13:56
Nauczycielka i seks z uczniem - miłość i pedofilia
Nauczycielka i seks z uczniem - miłość i pedofilia Fot: Escambia County Jail

Po raz kolejny ciało pedagogiczne posunęło się za daleko. Tym razem to nauczycielka z Florydy (Escambia County) uprawiała seks z uczniem. Została zatrzymana i usłyszała zarzuty związane z seksualnym wykorzystaniem nieletniego.

Wyuzdana nauczycielka uprawiała seks z uczniem… setki razy! Susan Weddle wybrała się z synem i jego kolegą na mecz futbolowy, ale najwyraźniej interesowała ich znacznie ostrzejsza gra. Nastolatek napierw patrzył jak zawodnicy zaliczają bazy, a potem postanowił zaliczyć panią pedagog.

Gra wstępna po meczu

Skończyło się to na alkoholowej libacji z 15-latkiem w jej domu. Przyznał się, że to on zaczął się do niej dobierać i chociaż 40-latka mówiła mu, że nie powinni flirtować, to wylądowali pod pierzyną.

Seks z uczniem

Romans z uczniem Tate High School trwał prawie rok. Chłopak zeznał, że uprawiali seks setki razy gdzie się tylko dało. Dostawał za to biżuterię i drogie gadżety. Wysyłali też sobie nagie zdjęcia, bo jak twierdzi poszkodowany, byli w sobie zakochani. Wyznał, że była jego pierwszą i jedyną partnerką seksualną.

Seks i wpadka

W końcu wpadli, bo matka nastolatka zobaczyła w jego telefonie pikantne wiadomości od nauczycielki. Pojawili się też świadkowie, którzy mieli widzieć ich figle, a do tego jego koledzy donieśli, że pokazywał im nagie zdjęcia nauczycielki. Chłopak zdecydował się 22 listopada przyznać do wszystkiego, a jego „ukochana" została wyrzucona z pracy (JE Hall Center) i wsadzona do aresztu, z którego wyszła po wpłaceniu 150 tys. dolarów kaucji. Może jednak wrócić za kraty na długie lata za seks z nieletnim.

Nauczycielka-pedofilka odebrała mu dziewictwo i setki razy wykorzystała seksualnie – oświadczyła policja. (metro.co.uk)

Przeczytaj więcej
Komentarze