18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jurna pedagog poszła na dno

Nauczycielka i seks z uczniami na basenie. Wypłynęło WIDEO

Wojciech Kozicki
13.12.2019  10:25
Seks i marihuana - nauczycielka poszła z uczniami na calość
Seks i marihuana - nauczycielka poszła z uczniami na calość Fot: Facebook

Ciało pedagogiczne znowu posunęło się za daleko! Kolejna nauczycielka z USA zasłużyła na pałę z zachowania, bo usłyszała zarzut uprawiania seksu z osobą nieletnią. Pani pedagog z Naples była jednak wyjątkowo obrotna, bo jej ofiarą padło aż dwóch chłopców!

Kirstie None Rosa to nauczycielka z Phoenix Academy, która udzielała swoim uczniom dodatkowych zajęć z anatomii. Policja ma twarde dowody, bo zabezpieczyła nagrania wideo, na których widać jak kobieta uprawiała z nieletnimi seks na basenie.

Napalona nauczycielka

27-letnia Rosa jest oskarżona o zbyt bliskie stosunki z dwoma 15-latkami, a z jednym z nich podobno była w związku przez rok. Jak podają amerykańskie media, wszystko zaczęło się od imprezy, na której podała swoim ofiarom alkohol i marihuanę. Właściciel lokalu ich wyrzucił, a wtedy udali się na basen na numerek. Sprawa wypłynęła, nauczycielka idzie na dno.

Jak podaje people.com, miłosna przygoda nauczycielki z nastolatkami zaczęła się na początku 2019 roku. Mieli wielokrotnie uprawiać seks m.in. w jej mieszkaniu. Brat jednego z pokrzywdzonych powiedział śledczym, że słyszał odgłosy erotycznej orgii dochodzące z sypialni nauczycielki.

Uczeń zeznał, że zaczęli flirtować na Snapchatcie, a później zjawiła się u niego w domu i od razu trafili do sypialni, gdzie najpierw oglądali Netflixa i palili marihuanę. Później uprawiali seks – podaje dailymail.co.uk.

Nauczycielka została aresztowana 6 grudnia, ale wpłaciła kaucję i wypuszczono ją zza krat. Proces zacznie się 30 grudnia. Na razie jedyną karą jest wyrzucenie z pracy, ale za seks z nieletnimi i podanie im narkotyków, może spędzić wiele lat w więzieniu.