18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Posunęła się za daleko

Nauczycielka i seks z uczniami. Wpadła przez WIDEO

Wojciech Kozicki
03.12.2019  20:54
Trenerka uprawiała z uczniami nie tylko sport
Trenerka uprawiała z uczniami nie tylko sport Fot: Facebook

Skandal w Bishops Diocesan College w Kapsztadzie (RPA). Ciało pedagogiczne znów posunęło się za daleko, bo trenerka piłki wodnej Fiona Viotti uprawiała ze swoimi uczniami nie tylko sport. Czy seks ujdzie jej na sucho?

Trenerka piłki wodnej Fiona Viotti wpadła, bo wypłynęły jej seks taśmy z uczniami. Kobieta raczej pójdzie na dno po tym jak w październiku jeden z jej wychowanków przyznał się, ze miał z nią romans, a kobieta go szantażowała.

Na początku chciał mieć z nią bliskie relacje, ale później stał się jej ofiarą i nie mógł zrezygnować, bo go szantażowała. Poskarżył się rodzicom, a oni skontaktowali się z prawnikiem – podaje dailymail.co.uk.

Jak podaje NY Post, wszczęto śledztwo i okazało się, że Viotti zaczęła romanse z uczniami już w 2013 roku. Mężatka dobrała się aż do 5 ofiar w wieku od 16 do 18 lat. Policja ma twarde dowody na jej winę, bo kochliwa trenerka nagrywała swój seks z uczniami, a amatorskie filmy porno zaczęły krążyć wśród lokalnej młodzieży.

Seks bez konsekwencji?

Śledczy twierdzą, że dopóki szkoła lub rodzice nie zgłoszą oficjalnie sprawy, kobiecie nie zostaną postawione zarzuty. Szkoła jest jednak bezradna, ponieważ Viotti zwolniła się z placówki. Rozprawić się z nią mogą jedynie rodzice pokrzywdzonych uczniów na drodze powództwa cywilnego.  

Elitarna szkoła zapewniła, że otoczy pokrzywdzonych chłopców i ich rodziny opieką psychologów.

viotti 2
Czytaj także
Przeczytaj więcej