18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sąd wydał wyrok, ale...

Nauczycielka robiła riki tiki fiki miki z uczniem!

11.12.2021  07:33
Uczeń uprawiał seks z nauczycielką. Doznał traumy
Uczeń uprawiał seks z nauczycielką. Doznał traumy Fot: Dawid Tatarkiewicz/East News - zdjęcie ilustracyjne

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem… skąd my to znamy? Często zdarza się to w USA, bywa i w Polsce, a teraz do skandalicznego zbliżenia doszło w Korei Południowej. Ciało pedagogiczne uwiodło ucznia klasy średniej, co wywołało oburzenie w całym kraju. Ile lat spędzi w więzieniu?

Liczne przypadki, gdy nauczycielka uprawia seks z uczniem, zdarzają się dość często w USA. Tym razem skandal wybuchł w Korei Południowej w Inczon, mieście na zachód od Seulu. Policja ustaliła, że nauczycielka pracująca w szkole średniej uwiodła ucznia i w latach 2019-2020 dochodziło między nimi do stosunków płciowych.

Nauczycielka i seks z uczniem. Belferka kusicielka

Chociaż Koreańczycy są oburzeni, to wysokiej kary dla nauczycielki nie będzie. Wzięto pod uwagę, że przyznała się do winy, do tej pory nie miała problemów z prawem, a do tego przekonywała, że bardzo żałuje dopuszczenia się niecnych czynów.

Jak podaje południowokoreańska agencja Yonhap, sąd pierwszej instancji skazał belferkę-kusicielkę na 1,5 roku więzienia, co spotkało się z protestem prokuratora, który wniósł apelację. Jeśli zostanie ona uznana, kobiecie grozi nawet 5 lat odsiadki.

Ofiara doznała nieodwracalnego cierpienia psychicznego, a jego rodzice domagają się surowej kary – oświadczyli śledczy.

logo Tu się dzieje