18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dodatkowe lekcje anatomii

Nauczycielka uwiodła 13-latka żelkami z marihuaną

21.02.2020  08:14
Nauczycielka uwiodła 13-latka żelkami z marihuaną
Nauczycielka uwiodła 13-latka żelkami z marihuaną Fot: Twitter

33-letnia nauczycielka zaprosiła do domu 13-letniego ucznia i nakarmiła go żelkami. Wszystko byłoby pewnie w porządku, gdyby w słodyczach nie było marihuany, a po przekąsce kobieta nie wykorzystała dziecka seksualnie.

Kolejny przypadek pozaprogramowych lekcji anatomii. Do grona nauczycielek pasjonujących się biologią, zwłaszcza ciałami nastoletnich uczniów, dołączyła Sara Dayman. 33-letnia nauczycielka z Alessandro Volta Elementary zainteresowała się 13-latkiem.

Chłopiec nie był uczniem placówki, ale uczęszczał do niej na dodatkowe zajęcia. Przebiegła nauczycielka rozpoczęła proceder uwodzenia dziecka od częstowania go przekąskami. W końcu dała mu swój numer telefonu, a na koniec zaprosiła do swojego domu.

Nakarmiła marihuaną i uwiodła

13-latka Sara poczęstowała żelkami i herbatą. To i to było "nieco" ulepszone - zarówno w słodyczach, jak i w napoju, znajdował się dodatek konopi indyjskich. Gdy narkotyk zaczął działać, nauczycielka zaczęła całować ucznia. Później odbyli stosunek seksualny.

Sytuacja miała powtarzać się wielokrotnie między 15 stycznia a 8 marca 2019 roku. Chłopiec próbował ukryć swoje "wizyty" u nauczycielki, ta jednak pochwaliła się podbojami koleżance. Ucznia nazywała "swoim chłopczykiem". Tak wpadła.

Sara Dayman została aresztowana 17 lutego 2020 roku. Grozi jej od 4 do 15 lat więzienia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze